Kızlar 2. test yaptım ve ondada var çift çizgi inanamıyorum!!

öncelikle hamıle olan arkadaşları tebrık edıorum darısı olmayanların başına dıorum...ya kızlar bende bişi sorcam ama konunuzla alakalı deil.şu yorumlarınızın altındaki zaman cizelgelerini nerden alıosunuz kaçtır aradım ama bulamadım..lüttfeeennnnn banadaa söylermisiniz...mesaj olarak atarsanız cok sevırınırrmm.. msjlarınızı beklıorumm..

tebrikler arkadaşım yazılarını hep takip ediyordum Allah tamamına erdirsin darısı bizlere inşallah

canım tebrik ediyorum
ben uzun zamandır siteye uğramıyordum moralim acayip bozuktu hamilelikten konuşmak ve hamile kalamamak iyice yıpratmaya başlamıştı taki testte 2 çizgiyi görene kadar
BENDE HAMİLEYİMMMMMM
isteyen herkes bu duyguyu yaşasın:))))))))))))))))

canım tebrik ederim seni yaaa allah tüm isteyenlere nasip eder işallah canım senin adına çok mutlu oldum sevinçli haberlerin devamını vbekliyoruz...

Canımmmmmmmmm süper bi haber cok sevindim yaaa senin adına cok istiyodun Allahım nasip etti.. Bende inş.kalırım Allahım nasip eder :KK43:( bende bu ay klomene başlıcam bakalım dua et olurmu :KK43:

tebrikler canım allah tamamına erdirsin allah nasip ederse aynı zamanda alıcaz bebeklerimizi kucağımıza

inşallah yarabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsın canım .tebrık ederim.darısı isteyen herkese..

canım çoook sevindim sonunda sende muradına kavuştunnn umarım bizlerde kavuşuruz senin gibi...

kızlar çok teşekkür ederim hala şaka gibi geliyor kendimi fazla kaptırmayayım diyorum ara sıra bir ıslaklık hissediyorum acaba adetmi oldum diyorum bir bakıyorum akıntım bayağı yoğun korkuyorum birşey olacak diye adetime 2 gün kaldı günümde geçmeyince emin olamıyorum sanırım bu korkuyu hep yaşayacağım......... dualarım sizinle birgün hepiniz anne olacaksınız benim durumumu az çok biliyorsunuz biraz problemliydim benim bile olduysa sizinde mutlaka olacaktır..... ben artık tüp bebek ve aşılamayı araştırmaya başlamıştım klomen tedavisinden umudum kalmamıştı........ ama rabbim bana bu mucizeyi gönderdi geçen sene giden bebişimin yerine aynı zamanda verdi şükürler olsun.....

Tebrik ederim canım bende senin gibi dış gebelik geçirdim... şuan hala bekliyorum inşallah bende bu mutluluğu yaşarım dış gebelik geçirip tekrar hamile olanları görünce benim de umudum artıyor... Inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirip kucağına alırsın...

Milkshake çok tebrik ederim öncelikle, Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatır inşallah. Ben birşey sormak istiyorum tedaviyle mi hamile kaldın?( Klomen-gonaphene yada aşılama??) Bir de sanırım daha önce dış gebelik geçirmiştin, tüpün falan alınmış mıydı? Yanıtlarsan sevinirim.

Milkshake çok tebrik ederim öncelikle, Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatır inşallah. Ben birşey sormak istiyorum tedaviyle mi hamile kaldın?( Klomen-gonaphene yada aşılama??) Bir de sanırım daha önce dış gebelik geçirmiştin, tüpün falan alınmış mıydı? Yanıtlarsan sevinirim.

canım benim inşallah rabbim sizlerede bu duyguyu yaşatır.... evet malesef geçen sene talihsiz bir olay yaşadım ve dış gebelik geçirdim ve ne tesadüfki yine aynı zaman geçen sene 4 aralıkta dış gebelik geçirdim şimdi ise adet tarihim 4 aralık.... rabbim aynı zamanda aldı aynı zamanda verdi..... dış gebeligi geçirdiğimde 6 hafta 4 günlük hamileydim ve laporoskopiyle apar topar ameliyata aldılar çünkü karın içi kanamam başlamıştı ve benimde hayati tehlikem başlamıştı fakat tüpüm alınmadı kurtardılar..... nisan ayında rahim filmi çekindim ve ameliyat geçirdiğim tüpüm tıkalıydı dr. diğeri açık ve rahmin normal yani tek tüplede ihtimal var dedi ve bize süre verdi beklememiz için 1 yıl.... fakat benim ara kanamam oldu bu sefer başka dr. gittim oda yumurtlamadığımı gördü bir kaç ay takip yaptı hiç yumurtam yoktu progestan testide 0,53 çıkıyordu daha sonra klomen verdi günde 1 tane yine sonuç alamadık hiç yumurtam oluşmuyordu ben artık ümidimi kesmiştim tüp bebek ve aşılama için hastane arıyordum araştırma yapıyordum bu ay işte 2 tane klomen kullandım ve onun yanında incir suyu, soğan suyu, bal, tarçın , çörekotu karışımını kullandım ve bu ay yumurtam vardı ama çok büyüktü dr. bu çatlamaya bilir dedi ama bir mucize çatladı ve progestan değerim 40 çıktı ve dün testtede 2. çizgiyi gördüm inşallah bir daha kötü şeyler yaşamam korkuyorum çok adet günümde geçmeyince sanki heran hasta olacakmışım gibi geliyor..... dualarınızı eksik etmeyin benim dualarım sizinle herşey yolunda olsun bu sefer......

Canım hayırlı olsun gözün aydın tatlım çok sevindim,Allah bebeğini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, sağlıkla kavuşun bebeğinize inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bizim için de dua et canım.

canım allah inşallah meleğiğinle 9 ay geçirmeyi ve sonrada kucağına almayı nasip etsin amin bu arda bugün perşembe adet olmadın inşallah

canim ya Allah kucagina almayi da nasip etsin ve hayat boyu ayirmasin sizi. korkma bu kadar uzme kendini artik, Allahim sana sigindim de, uzme kendini, guzel seyler dusun hep, guzel dusun guzel seyler olsun.

X