kızlar 2 gündür müthiş mide ağrılarım var

burcuavcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
248
23
38
kızlar 2 gündür dayanılmaz mide ağrılarım başladı.öyle şiddetliki bazen kasıklarımdamı acaba diye düşünüyorum.dün gece 8:30 da yattım sabah 8:30 da kalktım işe geldim.midemde ülserim vardı ama bir kaç senedir ağrım olmuyordu.noluyor bana anlamadımbenneyaptımki

canım benimde aynı şekilde önce kasıklarımda şiddetli bir baskı sonra da midemde feci bir ağrı oldu 3 gündür.nedenini bilmiyorum adet tarihim 15 eylül olmalı badet belirtisi diyemem daha var.sen hamile miydin yoksa bekliyor musun canım?inşallah önemli bir sorun yoktur.Allah acil şifalar versin

valla canım madem iki gündür böyle bir sorunun var bence hemen doktoruna görün ya da danış biz ne desek geçmiş olsun...

burcucum her midenmiden ağrıdığında kalk bir büyük yudum soğuk süt iç.ama sadece bir yudum.süt soğuk olacak.ağrı belli bir süre kesilr yine başlarsa yine bir yudum soğuk süt.
benimde zaman zaman midem ağrır ve inan bu işe yarıoyor bede...

hemen doktorunu arasana, için rahatlar en azından, biz şimdi sana ne yazsak bedavaya yazmış oluruz. sen hemen doktorunu ara. gaz falan da olabilir ama bende çok oluyodu

Evet Canim çok Gaz Problemim Oluyodu. Doktor Soda Içebileceğimi Söylemişti. Dene Istersen, Rahatlatir Eğer Gazsa. Sodanin Zarari Yok. Doktorum Söylemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…