Kizlar 15,16 haftalar arasi ikinci düzey ultrason yaptiran var mi?

civciv1981

**BALLI BADEMİMM**
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
4.187
4
43
BENİM DR UM İKİLİ TEST SONUCUM NORMAL ÇIKMASINA RAGMEN VE HERHANGİ Bİ RİSK OLMADIĞINI SÖYLEMESİNE RAĞMEN İKİNCİ DÜZEY ULTRASONA GİRMEMİ İSTİYOR..NORMALDE 18 20 HAFTALAR ARASI BAKILIYORMUŞŞ...AMA BEN 15 .HAFTAMDA YANİ PZT GÜNÜNE RANDEVU ALDIMM ..ARANIZDA BENİM GİBİ OLAN VARSA BİLDİKLERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİMM ..a.s.a.s.

canım dr'un her şeyin tam olmasını isteyen ilgili bi dr demek ki madem 2li testin normal çıktı evham yapma o zaman dr sadece tam bi tarama yapmak istemiştir o kadar inşallah o da iyi çıkara.s.

günaydın üçlü test temiz çıktıktan sonra bendende ayrıntılı ultrason istemişti dr işi sağlama almak gibi bişey ben 19. haftamda girmiştim daha net oluyor 15 cok erken değilmi canım ya gerçi dr.un en iyisini bilir ama bi konus

ben de şuan 17 haftalığım bendende i,stedi ama 1 ay sonraya al randevuyu dedi yani 5. ayımagirince olucam.

Canım doktorun herşey normal dediyse korkma. Arkadşalarında dediği gibi işini sağlama almak istemiştir. Doktorunla detaylıkonuş. Çekincelerini belirtki oda sana gerekli açıklamayı yapsın...

kızlar cevaplarınız için çok saolun ben gecen hafta ikinci düzey ultrasona girdim rabbime şükürler olsun herşey yolunda rabbim herkezin gönlüne göre versinnn ...

canım nerde girdin ve ücreti nekadardı? cd verdilermi.benimde 1 aralıkta randevum var.he bide renklimi gördün bebişini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…