kızlar 1 günüm kaldı adetime ne olur dua edinde bu kez olmayayım adet inş. hamişimdir

bekliyoruz canim ,duaciyim insallah mujdeli haberle gelirsin :1hug:

canım çok sağol dileklerin için 3.gün test yaptım yok çıktı çok üzüldüm ama bu gün 8. günüm olmasına rağmen hala regl olmadım sizce varmıdır bişeyler bidaha test için de korkuyorum ama hiç böyle geçmemişti salı günü ne olmazsam bide kan testi yaptıracam bakalım inş. vardır öpüyorum cnm yorumlarınızı bekliyoru:sm_confused:

canım benim 10 gün geçmişti test yaptım ikinci çizgi çoooooooookk silik çıkmıştı 2 gün sonra kan testi yaptırdım 125 çıktı yani ama bebeğim 3. haftasını bitirmiş bile yani diğeceğim şu ki gönlünü ferah tut her kadının bünyesi farklı dolayısıyla hcg beta hormonu salgısıda farklı inşallah en kısa zamanda müjdeli haberlerini alalım burdan sıkma kendiniyerimseniben

butun dualarimiz senle Allah kalbine gorure verir ins RABBIM yar ve yardimcin olsun guzelim..

canım kan testi yaptırdınmı merak ettim? bişey çıktımı yazdınsa görmediysem kusura bakma ben göremedim kan testi yaptırıp yaptırmadığını. Allah gönlüne göre versin inşallah bebiştendir başka bişeyden olmasında

CANIM İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN ÜZME KENDİNİ VE STRES YAPMA. HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM..

camdankalp inşallah hayırlısıyla hamişsindir,
senin için dua ettim şimdi..

Inş Hamişsindir Canim Benimde Bir Gün Kaldi Inş Olmam Allah Herkesin Gönlüne Göre Versin Sevgiler

Canım inşallah sen ve diğer tüm bebiş isteyenler bu mutlu haberi alırlar.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Şu anda bir hamiş olarak canı gönülden diyorum ki;

Allah'ım bebek isteyen tüm kardeşlerimin sana açılan ellerini geri çevirme..Üst üste müjdeler alalım..

Dualarım sizlerle..
Not:Hamilelerin duası kabul olurmuş..Umarım bu da olur:)

Camdan Kalp Yaptirdinmi Test Merak Ediyoz Haberlerini Yaz Inş Hamişsindir Canim Bekliyoz Bu Arada Belirtiler Neydi Senin Yazrmisin?

can dostlarım benim salı günü gitcem kan testi için yarın yani ve ben hala regl olmadım 11 gün geçti inş. vardır bebişim... hepinize dualarınız için çok teşekkür ediyorum allah razı olsun hepinizde bende sizler için duacıyım allaha hepinizin gönlüne göre versin yarın akşam mutlaka yazcam size sonucu inş. hayırlı bir sonuçla gelirim öpüyorum hepinizi canlarım

bu rarda adet olacak gibi her yerim ağrıyor dizlerim kasıklarım belim ani harekette fala kasığımın altı çok ağrıyo yada bi şe falan zorlanınca bide halsizlik var başka bişey hissetmiyorum bunun dışında
bye

senağlamabenneyaptımkibenneyaptımkiklava:klava::sm_confused::sm_confused: kızlar gittim bugün testi yaptırdım malesef ve malesef sonuç negatif ağladım sinirimden ve üzüntümden ne zaman olacak yaaa buuu ve eve yeni geldim bi baktım regl olmuşum eeeeeeeee bu kadar stresle gelir tabii......kızlar şunu öğrendim evde yaptığımız idrar testleri 100% kesin sonuç veriyo vallahi 3 kere yaptım yok çıktı denemeye devam allah hayırlısını versin allah hepimizin gönlüne versin canlarım öpüyorum hepiniz

ah ah bende beklıorum bugun test yaptıdım labaratuvara negatıf cıktı ama belli olmas daha dedıler beklıorum bakalım bende 5 aylık evlıyım ama cok istiorum inanın hayırlısı hepimiz için

benımde 1 günüm kaldı ve sabırsızlıkla beklıorum gercı dayanamayıp test yaptırdım negatıfdi ama daha bellı olmas dedıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…