kızlar 1 günüm kaldı adetime ne olur dua edinde bu kez olmayayım adet inş. hamişimdir

camdan kalp 85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
19
0
7 aydır deniyoruz yoruldum artık her ay beklemekten umutlanmaktan kızlar allah gönlümüze göre versin isteyenlere en kısa zamanda beşleri getirsin inşalah dua edin kızlar dualarınıza ihtiyacım var öpüyorum hepinizidesenağlama

canım Allah gönlüne göre versin inşallah hamişsindir.benim de 3 gün var canım ama ben umutlu değilim.Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallaah...

isteyen herkese allah nasip etsin.. ben ilk denememde hamile kaldım, biraz şans oldu ama bildiğim tek şey fazla takmamak. insallah hamişsindir cnm

ben 1.5 aylık anneyim yani doğurdum canımcım.profil resmimde ogluşumu görebilirsin

ayyyy ne güzell allah bağışlasın canımm çok tatlı bebegin. benim 6 hafta bitti cok yeni daha ama nası hevesliyiz kocamla anlatamam .)) insallah bende sağlıkla alırım bebegimi kucagıma

hayırlısı olsun canım 25 yaşındasın dimi yeni mi evlendin?allah mesut etsin.ben daha hevesliyim yine düşünüyoruz eşimle 1 sene sonra.yerimseniben

2,5 ay oldu evleneli hemende bebek oldu .) millet erken dedi hep ama uzun zaman beraber olunca bebek icin beklememek gerek bence..
çocuk güzel seyy yaa .)))

benimde eşimin babası hollandalı ondan dolayı soyadı yabancı tabii biz o yuzden güc bela evlendikk...annesi türk ama illa tamamen türk olmalıymıs fisfisfis zor evlenincede hemen bebek olsun dedik .)) keske bende 8 kilo alsam sadece varya keyiftenmidir nedir inanılmaz yedim gerci son 2 haftadır lokma koyamıyorum agzıma bulantıdan kusmadan ama cok kilo alırım diyede korkuyorum cok... erken dogmus fln ama cok tatlı bebegin maşallahh cnımm sezer:uhm:yan nasıl cok kötü mü??

Camdan kalp dualarım seninle ve tüm isteyenlerle canım benim,
Allah gönlüne gçre versin.çok zor bir bekleyiş bilirim...

ayyyy ne güzell allah bağışlasın canımm çok tatlı bebegin. benim 6 hafta bitti cok yeni daha ama nası hevesliyiz kocamla anlatamam .)) insallah bende sağlıkla alırım bebegimi kucagıma

insallah arkadasim allah saglikli bir sekilde kucaginiza almanizi nasip etsin hayirli ugurlu bir evlat olsun ailenize darisi bize olsun insallah optumşutarafagittişutarafagitti

bu arada benim adetim gecti sasirdim uc gun falan da bi bekliyim diyorum insallah hamisimdir kizlar bana da du aedin olur mu

Mrb Bende 4 Aydir Deniyorum Olmuyo Yani Deniyoruz Adetime 7 Gün Var Inş Olmam Sende Olmazsin Allah Gönlüne Göre Versin

Mrb Bende 4 Aydir Deniyorum Olmuyo Yani Deniyoruz Adetime 7 Gün Var Inş Olmam Sende Olmazsin Allah Gönlüne Göre Versin

saol canim bakalim hayirlisi olsun haber edicegim gunleri size buradan hamileyim diyecegim gunu sabirsizlikla bekliyorum benle birlikte sana da nasip etsin tum isteyen herkese canim benim

dualarım seninle inşallah hamilesindir ama kendini lütfen strese sokma.. doktora gittiniz mi?

kıslar dualarım sizinle ve kendimle. inşallah hepimiz güzel haberleri paylaşırız burdan. Benimde bugün adet olmam gerek. ve olucam sanırım. belirtiler var(

a.s.canım inş adet olmamışsındır bugün birgün geçmiş ama sitede yoksun sanırım inşallah güzel haberlerle dönersin. ama umudunu asla yitirme çünki 1 seneye kadar vakti var bende baya bekledim. öncelikle beslenmenize dikkat edin her besinden almaya bakın ceviz yemekte çok önemli folik asite hamile kalmadan önce başlayın. ben folik asite başladıktan bir ay sonra hamile kaldım faydası olduğunu düşünüyorum. intten hamile kalmak için ilişkide uygun pozisyonları araştırın ve ilşkiden sonra ayaklarınızın altına yastık koyup 1 saat kalkmayın. bunlar gerçekten önemli. hijyen çok önemli ama vajinal sabunları, temizleyicileri hamilelik istiyorsanız bırakın. ben hamile kaldığım ay bunları uyguladım doktorlar bunları öneriyor. ALLAH 'IM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN... dualarım sizinle asla ümidinizi yitirmeyin ve kafanıza çok takmamaya çalışın.

canlarım benim hepinize ilginizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim ayrı bu günle beraber 5 günüm geçiyo dün test yaptım yok çıktı benim aksine gecikmez hep erken olurdu4-5 gün önce falan bugünde olamzsam yarın hastaneye kan testi yaptırmaya gitcem inş. hayırlı haberlerle dönerim size bu arada hamile akadaşlarımızın da gözleri aydın olsun sağ sağlim kucaklarına alsınlar benişlerini dua edin nbe olur kanda + çıksın öptüm heeepinizi mutlaka yazcam dr. dan gelince bye kızlar

keşke bende aynı cümleleri kurabilsem seninle
günüm geçti kulağa çok hoş geliyor.benim 5 günüm var allaha dua ediyorum
allah herkese hayırlısını versin arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…