Kızlaar selam kese görmeye gidicem de bilgilerinizle aydınlatır mısınız??

Bu haftada kalp atışı duyulmaz dokuz on haftada ancak duyulur kese görülür
Bazi seyleri bilmeden okdr net konusuyorsunuz ki insanlari üzmekten baska bir ise yaramiyor ne demek duyylmaz oglumda 5+2 de vajinal yolla kalp aatisini duydum 6+5 dede karindan ultrasonla duydum her gebelik farkli siz duyamadiysaniz kimse duyamayacak anlamina gelmiyor bu

Bu gebeligimdede 4+3 de kesemi gördum 2 hafta sonra kalp atisi icin cagardi duyulmayacak olsa cagarmazdi

kese kaç mm idi ve de karından mı

Merhaba siz karından mı gördünüz alttan mı ilk kalp atışını

4+4 de gözükmez bildiğim kadarıyla bebeğiniz daha büyüktür kese için çağırdıysa naptınız gözüktü mü
Bugün gördük keseyi valla son adet tarihim 16 ağustos 30 günde bir oluyorum 4+4 olarak hesaplıyor gebelik programları ondan demiştim Allaha şükür şimdilik sıkıntı yok inş böyle devam eder

Bugün gördük keseyi valla son adet tarihim 16 ağustos 30 günde bir oluyorum 4+4 olarak hesaplıyor gebelik programları ondan demiştim Allaha şükür şimdilik sıkıntı yok inş böyle devam eder
Benimde son adet tarihi 16 Ağustos bende cuma test yaptım pozitif. Ama 29unda gideceğim doktora. Siz bidaha ne zaman gideceksiniz

Bu haftada kalp atışı duyulmaz dokuz on haftada ancak duyulur kese görülür
9 10 da kalp atışı duyulur hayatımda ilk defa duyuyorum şokunu gercekten doktorlar boyle söylemiyor biraz araştırın.

1 ekimde çağırdı doktorum kalp atışı için ama ben dayanamayıp bu haftada gitmeyi düşünüyorum siz keseyi gördünüz mü
Ben daha hiç gitmedim doktora. İki tane çocuğum var bu korunurken oldu tecrübeliyim yani biraz daha bekleyip öyle gitmeyi düşünüyorum hem keseyi hem bebeği görmek için. Tabi aksi bı durumda acile giderim kanama falan olursa olmazsa 29una randevu aldım ozamana 6+3 olur

Sizin sakinliğinizden Allah bana da biraz verir mi acaba

Bakılır bakılır Allah sabrınıda verir yardımınıda eder inşallah tebrik ederim tekrar Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…