Kızlaar selam kese görmeye gidicem de bilgilerinizle aydınlatır mısınız??

imasleeper

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
328
202
28
Cuma hastaneye gittiğimde değerim 1400 lerdeydi ve hamile kaldığımdan beridir şükür değerim hep x4-5 katı şeklinde artıyor. Salı günü de doktora gidicem cumartesi-pazar, pazartesi-salı şekilde ikişer günde geçtiği için değerimin 7.000 civarlarında olacağını varsayıyorum. Adet tarihime göre de(ki bence benim ki geç döllenme) 6+5 oluyor haftam. Bu bilgilere dayanarak keseyi + kalp atışını duyabilir miyim salı günü? Ne zaman görüp duyabilirim ya da yardım eder misiniz?

Hayırlı olsun canım benim 5+4 haftalıkken 6500 küsurdu, keseyi gördük. İki hafta sonrasına kalp atışı için çağırdı. Sen keseyi görürsün ama karından ultrasonla kalp atışı şu an zor

O zaman değere göre ilk kese görülüyor sonra da kalp atışı 1 hafta kadar bekliyor anladığım kadarıyla herkeste öyle olmuş teşekkür ederim

5+3 de keseyi gördük 7+3 de kalp atışını beta değerimi bilmiyorum çünkü 2 kat artış gördükten sonra bi daha istemedi doktorum

Ben 6+3de duydum kalplerini. Benim degerim de çok artardi. Ve ikizdi meleklerim. Belki sende de ikizdir. InsaAllah guzel haberlerle donersin

Ben 6+3de duydum kalplerini. Benim degerim de çok artardi. Ve ikizdi meleklerim. Belki sende de ikizdir. InsaAllah guzel haberlerle donersin
Maalesef benim kesem göründü fakat haftam 5+2 bir hafta sonra gel dinleyelim dedi değer artışıma göre çok korkuttu beni böyle hamile kalamazsın umutlanma şimdi ultrasonla bakalım felan diye baktıktan sonra da aaa kesen orda embriyoda içinde dış gebelik değil kimyasalda olmamış haftaya kontrole gel dedi. Boş gebelik olabilir mi dedim bilemem haftaya anlarız dedi ama öyle korkuttu ki kendimi hamile olarak hissedemiyorum

Boş ver onu. Basbaya hamilelik yaşiyorsun. Icinde de embriyo gorulduyse vardir bebek. Kalp için daha 5+2 daha erken. Sabret guzel haberlerini bekliyoruz. Sıkma canini

Merhaba actiginiz konuyla ilgili degil ama bende benzer bir durum yasadim kkesemide gordum fakat devlet hastanesndeki bi doktor bana direk degerin cok artiyor mol gebelik olabilir dedi korkudan beni mahvetti degerler soyleydi regl gunu 230 2 gun sonra 791 bi 2 gun sonra daha 2551 3.5 kat civari gidiyordu fakat kesemi gordum saglikli dedi ozel doktorum ama size bu artislar hakkinda bisey dedilermi bana ozel doktorum ikiz ihtimali olabilir mol gebelik 3 4 aya kadar anlasilamayabilir dedi

Bana bu değerle nasıl hamile kaldın dedi doktorum kesemi ve embriyomu gördü. Bugün ayrıca 6+1 oldu ve kalbini de duydu fakat bu seferde kese etrafında kanamam var valla yoruldum bende, sizinde inşallah her şeyiniz normaldir mol gebelik konusu hakkında bişey bilemiyorum maaleseff

Bu degerle nasil hamile kaldin derken ne demek istemis ki hcg hamile kaldiktan sonra artan bir hormon sonucta anlayamadim korkmayin ilk hamileleigimde 4 ay ara ara kanama yasadim ve rahmim kanama alani doluydu 150 kilo motoru hamile oldugumu bilmeden hergun elimle 3 basamakli merdivenden cikariyordum yavas yavas kurudu sdce progestan kullanmistim dogacak cocuk mutlaka doguyor

Progestanı bana fitil olarak verdi ama ben fitil olarak kullanamıyorum sabah-akşam olmak üzere bir bardak suyla yutuyorum. Siz nasıl kullanıyodunuz böyle de fayda eder mi bana? İnşallah benimde kurur

Bu haftada kalp atışı duyulmaz dokuz on haftada ancak duyulur kese görülür

Progestanı bana fitil olarak verdi ama ben fitil olarak kullanamıyorum sabah-akşam olmak üzere bir bardak suyla yutuyorum. Siz nasıl kullanıyodunuz böyle de fayda eder mi bana? İnşallah benimde kurur
Bence fayda etmez vajinal kullanman gerek daha etkili gebeliği destekler

Fitil olarak kullanmistim ben ayni sey sonucta eder tabiki agizdan alininca mide bulantisi yapabiliyormus o sebeple fitil olarak vermis olabilir doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…