kızlaar galiba hamileyiiiim..

nalan82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
182
1
arkadaşlakr herkse günaydın.günüm geçmediği halde iki gün önce ewde test yaptım.çok silik ince bir çizgi çıkmıştı.dün akşam yaptığım ise çok belirgindi.sabah tekrar yapayım dedim ve 10 sn içinde çizgi çıktı.çok mutlyuyum.ama yinede doktorun ağzından duymadan inanmam.öğleden sonra dra gitcem benim için dua edermisiniz???

canım gözün aydın çok sevindim seni tebrik ederima.s.inşallah herşey yolunda gider dualarımız seninle:1hug:

tebrikler canım..aramıza hoşgeldin...
rabbim sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin...
doktorunda önce kese görünür canım..hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz...

teşkkürler arkadaşlar.benim göğüs uçlarım çok ağrıyodu ve sol kasığımda sancı vardı dedim adet olaucam yine ama test yapayımöylesine de,im.ve sonuç böyle çıktı.bakalım bugün kanda ne çıkacak.bu çizgilere rağmen hamile olmama olasılığım varmı sizce.toplam 5 tane yaptım aynı çıktı hepsi.

Yok canım kesin hamilesin bütün testlerin aynı sonusu vermiş hayatım hadi gözünaydın Allah kucağına almayıda nasip etsin...

canım bişey sorcam adetten kaç ğün önce yaptın testini?
bu satılan ucuz testlerden mi yaptın yoksa bu clear blue falan diğital testler var ondanmı yaptın?
benimde adetime 4 gün kaldı bende çok merak ediyorum

hadi bakalım sende katıll inşallah hamileler gurubuna umarım hamilesindir dr geldikten sonra buraya yazmayı unutma.büyük ihtimal hamilesin benimde göğüs uçlarım yarılıp acımıyodu ama çok hassaslaşmıştı o dönem.sonra kasıklarımda bişiyler oynuyomuş gibi oluyodu hamileymişim meğer umarım seninde öyledir

canım bişey sorcam adetten kaç ğün önce yaptın testini?
bu satılan ucuz testlerden mi yaptın yoksa bu clear blue falan diğital testler var ondanmı yaptın?
benimde adetime 4 gün kaldı bende çok merak ediyorum

ben dört gün kala yaptım ama imkansız diye düşünüyodum çıkması.hala iki gün var adetime.o yüzden kesin emin olamıyorum canım.eğer hamileysem erken yumurtlamışım demekki bu ay.

hadi bakalım sende katıll inşallah hamileler gurubuna umarım hamilesindir dr geldikten sonra buraya yazmayı unutma.büyük ihtimal hamilesin benimde göğüs uçlarım yarılıp acımıyodu ama çok hassaslaşmıştı o dönem.sonra kasıklarımda bişiyler oynuyomuş gibi oluyodu hamileymişim meğer umarım seninde öyledir

eğer hamileysem nisan başı doğacakmış.senindemi nisanda.ksığımda karıncalanmada oluyo normalmi acaba bilmiyorum.

tebrikler canım allah tamamına erdirsin ne kadardır istiyodun tedavi görüyomuydun ay ne cok soru sordum.

teşekkürler arkadaşlar.bu ay üçüncü denememizdi.ilk iki ay neler yaptım her şey kuralına göre olacak diye.strese çok girdim.bu ay ise hiç umursamadım hatta bebek işini ertelemeye karar vermiştik.yumrtlama günüm sandığım günlerde yapmadık bile.demekki erken yumrtlamışım.arkadaşlar kısmeti varsa geliyo bebiş emin olun strese girdikçe olmuyo.

Gözünaydın Hayırlı olsun canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Darısı yüreğii evlatt hasreti ile yanıp tutuşanlara inşallah

İnşallah hamişsindir canım. :CüvCüv: İyi haberlerini bekliyoruz canım.. a.s.

hayırlısı olsun canım seni tüm kalbi,mle tebrik ediyorum allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.ne olur artık sende yeni bi anne adayı olarak benim gibi çocuk hayretiyle ysnıp tutuşanlar için dua edermisin bitanem bi de başını yastığa koyduğunda içindeki minik melek minik mucize için allaha şükret olur mu güzel kız

canım mutlu haberlerle gelirsin inşallah....benimde günüm dündü ama bekleyip yarın sabah yapıcam test.......allah kucağına almayı nasip etsin....maşallah

tebrikler canım benimde adetime 3 gün var ama yapmama degmez çünki adet sancılarım hafiften başladı gibi yani kesin hamile degilim nasip allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım

canım tebrikler hayatım hamişsinnn ayy ne güsell bi heyecandırr o..aynı benim gibi olmuşsun bende 1 gün önce yaptım ve çıktı.allahaşükür herşey yolunda gidiyo.seninde öle olucak canım.allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inaşllah....allah olmayan herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah...

X