Kizlaaarrrrr Hamileyimmmm

Merhaba nasıl gidiyor hamileliginiz
Merhaba bugün kontrolümüz vardı kalp sesini duyduk miniğimin herşeyi çok güzel gidiyor maşallah 12mm olmuş şuan 7 haftalık dedi doktorum bulantı hafif hafif geliyor gidiyor gibi bu haftaya kadar olmadıysa daha olmaz dedi ama çok hafif midem havalanıyor 2gündür umarım geçer devam etmez ve gece uykudan uyandıran bir kasık ağrısı var onun dışında herşey normal sizin nasıl gidiyor?

Benim de yedinci haftam geçen hafta kalp sesini duydum bende. Benim hafif kahverengi akıntım vardı progestan kullanıyorum bı sorunumz yok çok şükür bir de midem fazla bulanıyor benim ilaç kullanıyorum o yüzden de ama hamd olsun bebeğimi kucagima alma hayali herşeye galip geliyor

Sağlıkla kucaklayalım inşallah. Gözün gönlün aydın olsun. 13.haftadayım hala midem bulanıyor ama önceki haftalara nazaran çok rahatım. Darısı sana olsun.

Sağlıkla kucaklayalım inşallah. Gözün gönlün aydın olsun. 13.haftadayım hala midem bulanıyor ama önceki haftalara nazaran çok rahatım. Darısı sana olsun.
Amin canım senin gözün aydın benim midem aşırı bulanıyordu su bile içemiyorum o yuzd n ilaç kullanıyorum umarım çok uzun sürmez bu bulantilar

Aynen inşallah kırmızı kan gelmediği sürece sıkıntı yok korkma sağlıkla alacağız kucağımıza inşallah. Progestan banada yazdı doktor yeni başladım. Mide bulantısıda çevremde çok duyuyorum ilaçlar etki ettiyse sana ne mutlu herkesin farklı geçiyor hamileliği benm annemde bulantı yaşamamış bndede yok çok şükür, enfeksiyon vs baktırdınızmı kan değerlerinize?

Evet kan ve idrar testi istedi doktor biraz şekerim yüksek çıktı bir de idrarim da enfeksiyon çıktı diğer değerler normal siz baktirdiniz mi

Evet kan ve idrar testi istedi doktor biraz şekerim yüksek çıktı bir de idrarim da enfeksiyon çıktı diğer değerler normal siz baktirdiniz mi
Evet bende baktırdım sağlık ocağında tiroid yüksek çıktı doktorumda 2. Kez yapıldı sağlık ocağında 2.97 çıkan sonuç özelde 1.56 çıktı ilaç kullanmama gerek yokmuş çok şükür.. Neden yanlışlık oluyor anlamadım sizinde problem varsa tekrarlayın bence

Bende hemoglobin için yine kan verdim normal çıktı

Siz progestan i ne için kullanıyorsunuz sizin demi lekelenmeniz vardi

Merhabalar bebeğimi kaybettim ben kalbi durdu kürtaj oldu malesef ki fakat yeniden hamileyim kendiliğinden gebe kaldım 4ay sonra, 18. Haftamız şuan sağlıklıyız çok şükür

Sizin nasıl durumlar ?

Merhabalar bebeğimi kaybettim ben kalbi durdu kürtaj oldu malesef ki fakat yeniden hamileyim kendiliğinden gebe kaldım 4ay sonra, 18. Haftamız şuan sağlıklıyız çok şükür

Sizin nasıl durumlar ?
Merhaba ben erken doğum yaptım 6 aylıkken doğdu oğlum ve kırk gün yaşadı sonra kaybettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…