kızlaaaaar hamile miyim ki acaba????

E

emek

Ziyaretçi
herkese merhaba,

Diğer konulara yazmıştım belki hatırlarsınız bi bebeğimiz olsun istiyoruz ama ilk kez deniyoruz diye.Bu ay reglim gecikti bugün ikinci gün, bi takım belirtilerde yaşıyodum ama emin diildim.Bugün eczaneden idrar testi aldım , az önce yaptım bitane belirgin bir pembe çizgi bi tanede ondan daha silik bi pembe çizgi var!!!
Yani gercekten tutturmuş olabilirmiyiz yaa:)
Yarın sabah erkenden kan testi yaptırıcam.....

sanırım hamilesin canım silik çıksa bile ikinci çizgi hamilelik anlamına geliyo hadi hayırlısı olsun ne kadar zamandır deniyodunuz

merhaba;hayırlısı olsun canım.benimde 2.çizgi silikti..olabilir..

muhtemelen hamilesin yarın sabah ilk idrarınla yap

ya kasıklarıma sanci giriyo ara ara normalmi acaba???

bize haber vermeyi unutma,ağır işler yapma inşallah hamilesindir ilk 3 ay önemli biliyorsun...

ok yarın sonucu alır almaz yazıcam buraya:)
Desteğiniz için çok teşekkürler.

sanırım hamişler kervanına katıldın kan testi sonucunu bekliyoruz canım şimdiden hayırlı olsun

Emek hayirlisi insallah hamilesindir canim.V e belirtiler yasadinmi adet gecikmesi disinda lutfen yazarmisin?

eger kasıklarında agrı varsa hemen doktora gıdıp ultrasonla baktır. ben 3 kez test yaptım 3.de cıktı kasıklarım ve bel agrılarım oldu adet sancısı gıbı sıddetlı ve 1.5 aylık hamıle ve dusuk yapmak uzere oldugumu ultrasonda anladılar. Bayagı zor gectı hamılelıgım testı bırak doktora gıt ıhmal etme canım...

cnm ınsallah hamıleısndır ne guzel ılk aydan utturmus olman... ıyı haberlerını beklıyoruz cnm a.s.

ilk ayda vay bee...işte yaa kısmet ollayı kader...

kız hamilesinn seni gidi seni......nasıl oldu anlatsana sırrını:))))))))))))))))

sanırım hamilesin canım silik çıksa bile ikinci çizgi hamilelik anlamına geliyo hadi hayırlısı olsun ne kadar zamandır deniyodunuz

ben 3 kere bu yanılgıyı yaşadım..
kan tahili yaptır canım sen bence en kesin sonuç bunda.
inşş hamilesindir rabbim hepimizin yüzüne güler inş:1hug:

inşallah hamişssindir canım.iyi haberlerle gelmeni bekliyoruz...

Konunuz güncelliğini kaybettiğinden kapatıyorum.
Her habgi soru ve sornlar için konu sorumlusu (moderatör) ile irtibata geçebilirsiniz yerimseniben

X