kızımız baba diyorrr yaşasınn

Prm.Oznur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
765
2
kızlar kızım artık çook net baba diyor çook güzel bi duyguu ama ilk baba deedii anne demesini sabırsızlıkla bekliyorumm vidyosunu çektim çook tatlı diyor ya hihoyyyt:asigim:

canım çok sevindim.bakalım bizim cadı ne zaman diyecek.ama en önemlisi anne mi baba mı dicek.anne demesini tercih ederim.çünkü her haliyle babasına çekmiş.huyu suyu fiziği hep babası.bari anne desin dimi.

canım çok sevindim.bakalım bizim cadı ne zaman diyecek.ama en önemlisi anne mi baba mı dicek.anne demesini tercih ederim.çünkü her haliyle babasına çekmiş.huyu suyu fiziği hep babası.bari anne desin dimi.

aynen bizimkide öyle ama ilk baba dedi belliydi zaten çat pat baa baa diyordu şimdi tane tane baba diyo hayirlisii çok güzel bişey ama

canım aynı yazıyı bende bugün açmışım:))) sevinçten heyecandan görmemişim seninkini kusura bakma.. ayyy çok güzel bir duygu yaaa.. yoksa seninkide mi dün dedi:))

ne mutlu sana tatlım.... rabbim sular gibi düzgün ,akıcı konuşmayıda nasib eder inşallah....

Canım,gözünaydın.benimkide dilli düdük maşallah hiç susmuyor.ama henüz emeklemeye niyeti yok:)

X