Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu kızımın odasına buyrun hanımlar

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ŞOKKK TATLI ŞOKK GÜZEL HARİKAA

NERDEN ALDIN KAÇA ALDIN Byıldımm

bi gün bebem olursa almak çok isterimmmm

ALLAH bebeğini sağlıkla hayırla büyütmeyi nasip etsin inşALLAH :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ŞOKKK TATLI ŞOKK GÜZEL HARİKAA

NERDEN ALDIN KAÇA ALDIN Byıldımm

bi gün bebem olursa almak çok isterimmmm

ALLAH bebeğini sağlıkla hayırla büyütmeyi nasip etsin inşALLAH :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Amin inşallah.odayı perde ve halılarda dahil 5000 tl ye almıştık.ama alalı ikibucuk sene oldu tabi.

amedia odaya bayıldım herşeyi çok güsel bn de oda hazırllığındayım, halıları ve perdeleri nerden aldın ? ayy sadece onları değil tüm detayları sormak istiyorum hepsini nerden aldığnı? bnde bu ay odasını yapıcam inş yardımcı olursan çok sevinirim.
bu arada Allahım bebişine sağlıklı ömürler nasip etsin inşşşşş

amedia odaya bayıldım herşeyi çok güsel bn de oda hazırllığındayım, halıları ve perdeleri nerden aldın ? ayy sadece onları değil tüm detayları sormak istiyorum hepsini nerden aldığnı? bnde bu ay odasını yapıcam inş yardımcı olursan çok sevinirim.
bu arada Allahım bebişine sağlıklı ömürler nasip etsin inşşşşş

amedia cvp ver lütfeeeeeen

Bencede kizinin odasini cok guzel tasarlamissin,hayirlisiyla kullanirsiniz insallah :KK16::KK16:.Bir tek koltuk bana birazcik fazla geldi,yani onun yerine anneler icin sallanan koltuk(tabii maddi durumunuz musaitse) olursa daha uygun olur gibi dusunuyorum.:44:

Bencede kizinin odasini cok guzel tasarlamissin,hayirlisiyla kullanirsiniz insallah :KK16::KK16:.Bir tek koltuk bana birazcik fazla geldi,yani onun yerine anneler icin sallanan koltuk(tabii maddi durumunuz musaitse) olursa daha uygun olur gibi dusunuyorum.:44:

Teşekkürler yorumun için koltuğa gelince o sallanan koltuk daha ucuzdu bu aldığımdan ama ben bunu tercih ettim çünkü bu çok işime yarayacaktı yaradıda.kızımı bunun üstünde giydiriyorum,ayağımda sallıyorum,oturup oyun oynuyorum,arkadaşlarıyla oturup oynuyor.kuzenleri geldiğinde onun üzerinde yatıyorlar.hatta içinden yatakta çıkıyor bazen yanında yatabiliyoruz.o nedenle bunu tercih ettim.

amedia cvp ver lütfeeeeeen

Burdayııııııım cananyaka.sanada kolay gelsin tatlı bir telaş var şimdi sende.banada çok katkısı olmuştu buranın.yıllarca bakıp durmuştum.notlar almıştım.bu benim eski evimdeki kızımın odası evim güzel evimden evimin resimlerini paylaştım ordanda kızımın odasına bakabilirsin.eşyalar aynı ama duvar kağıtlarını değiştirdik.bide bu resimler yanlış hatırlamıyorsam daha kızım doğmadan çekmiştim şimdiki yeni resimler yaşanılan bir çocuk odası.ben 7 aylık hamileyken tüm odayı bitirmiştim.hem son aylara kalmasın yorulurum diye hemde mobilya kokusu geçsin diye hergün tüm gün penceresini açıp havalandırıyordum.halılarım Üsküdar cappo home dan almıştım.ama birçok halıcıda görmüştüm.perdelerde modokoda bir perdeciden yaptırmıştım.bayağı gezmiştim en güzel kız bebek perdesi buydu.ama nerdeyse 3 yıl oldu diktireli şimdi daha farklı modeller vardır muhakkak.özelden de msj attım istediğin soruyu sorabilirsin.

Mobilyayı özellikle çok beğendim, kızınız kendisini bir masal dünyasında gibi hissediyordur eminim bu odada, ya da kanıksamışmıdır acaba?
Ama çok güzel yaa, o çocuk gözleriyle bakınca neler görüyordur kimbilir...:)

Çok salladığı yok desem tabiri caizse yeridir.şimdiki çocuklar bollukta o yüzden kanıksamışlar herşeyi.arkadaşı yoksa odaya bile girmez.

Çok şirin, güle güle kullansın odasını.
Çok beğendim ben..:nazar::nazar:

komidin ne güzel,ne sevimliymiş öyle...
ağız tadı ile,sağlık ve mutlulukla büyüsün odasında inş...

tam bir kız odası :) herşey çok uyumlu görünüyor...güle güle sağlıcakla kullansın prenses

X