Kızımın doğumgününde dolandırıldım

PambukPrensess

Guru
Pro Üye
21 Ocak 2013
3.769
2.899
Başlıkta görüldüğü üzere, tam da kızımın doğumgününde pastacı tarafından dolandırıldım :)
Özel günler için pasta yaptıracaksak bunu her zaman mahallemizdeki pastaneden yaptırıyoruz. Kızımın doğumgününden 10 gün önce oğlum için pasta yaptırdık. Üst üste 2 doğum günü, artan maliyet derken başka bir yerden fiyat araştırmasına girdim.
İnternette ki teklif alınan malum siteden bir vatandaş bana döndü. İnstagram dan sayfasını söyledi (gizli sayfa). Resimler gayet güzel,pastalar profesyonel, pastanın fiyatı bir tık daha uygun. Ben ki herşeyi didik didik incelerim, yorumlara bakarım, kırk kişiden fiyat alırım. İlk konuştuğum kadın ile okeyleştim, kaporayı gönderdim. Kalanı pasta tesliminde idi. Pastayı annem teslim aldı, o sırada müsait olmadığım için kalanı hesaba atarım ben diye seslendim anneme. Tabi pastayı görünce yaşadığım şoku anlatmak mümkün değil. üstelik birazdan pasta üflenmesi gerekiyor Pastayı olduğu gibi bıraktım, her yeri boya, altındaki karton bile kırtasiye kartonu. Mesaj attım iade alayım dedi, tabi ki kimse gelmedi. 2 gün beklettim pastasını -geldik te atmışsınız- der diye. Özetle, ucuz etin yahnisi pahalıya mal oldu bana

Anlaştığımız ve bana gelen pastayı resimlere ekliyorum Sonrasında pastanecimiz bile dalga geçti tabi ki benimle Allah tan maket pasta vardı da çocuk onu üfledi.

Ama pasta hakikaten korkunç bari bunu düzgün yap yahu o kenarlar renklerevde sen bile daha güzelini yapardın

GErçekten rezalet. Yapılan pastayı anca çocuklar süslemiş olabilir. İnşallah iadeyi tam yaparlar. Acaba pastanın içi nasıldı, o keki kesin berbattır.

GErçekten rezalet. Yapılan pastayı anca çocuklar süslemiş olabilir. İnşallah iadeyi tam yaparlar. Acaba pastanın içi nasıldı, o keki kesin berbattır.
Yok ne iadesi. kalan tutarı zaten atmadım ona. pastayı da 2 gün sonra çöpe attım. pastanemizden normal pasta alıp onu servis ettik. adamlar boşa dalga geçmedi benimle

Keşke gitmeden önce foto isteseydiniz. Ben hep öyle yapıyorum.

Geçmiş olsun. Bazen bir şeyler üst üste gelir ve insanın aklı tutulur. Sağlık olsun ileride güleceginiz bir anı olmuş da keşke mahalledeki pastacı öğrenmeseymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…