Kızımın doğumgününde dolandırıldım

Sizin istediğiniz pasta için valla hiç riske gitmezdim ya . Baya özen isteyen bir model istiyorsunuz çünkü. Kadın hem pastayı hem de parayı almadı doğru mu ?

Ne kadar ödediniz buna çok merak ettim

Sizin istediğiniz pasta için valla hiç riske gitmezdim ya . Baya özen isteyen bir model istiyorsunuz çünkü. Kadın hem pastayı hem de parayı almadı doğru mu ?

Pastanemiz 2.500 fiyat çıkardı, bu hanımabla da 2000 dedi. Yarısını gönderdim, kalan yarısını kapıda teslim edene verecektim. teslimat sırasında ben üzerimi giyiniyordum o yüzden parayı veremedim. hesaba gönderirim dedim. yoksa pastayada bakmaz kalan parayı verirdim
M mhdvran daha önce de çok kez pasta yaptırdım dışarıda ki satıcılara. zaten instagramdaki pastaları kendi yapmış olsaydı bu ona çok kolay gelirdi, bildiğin krema sıvama olacaktı.

Geri dönüş olmadı mı?

Sıvamış zaten jcjxjdj

Kötü mü Kore müziği?
Iyi mi kötü mü bilmiyorum yav. Sadece burda ortaokulluların bi özentisi olduğunu eşcinsel tiplerin sıkça olduğu için kızların birbirine aşkım maşkım diyişlerini okudum bedevede.

Bi de ortaokulda bi şarki açıp da dinleyelim demişizdir ya. Yani anlamaya çalışıyorum 8 yaş ben şuyum ben buyum diyip dans grubu kurması işlerini.

Kızım da dinliyor Kore müzikleri ama eşcinsel eğilimi yok hatta sınıfta bi çocuğu beğeniyor. İnşallah beğenmeye devam eder

Kızım da dinliyor Kore müzikleri ama eşcinsel eğilimi yok hatta sınıfta bi çocuğu beğeniyor. İnşallah beğenmeye devam eder
Ya tabi ki illa olacak değil ben grupları da bilmem. Burdan duyduklarımı söylüyorum. Nasıl bu yaşlarda birilerine hayranlık oluyo anlamaya çalışıyorum. Acaba ablaları filan oluyo briileri onlardan duyuyo mu gelip anlatıyo. Ne bileyim eteği ne güzdl baksana mı deniyo alla allaaa. Biz çok bebekmişiz yav. Anca koştur koştur oyna okul bahçesinde.

Geçen gün 1500e vegan şekersiz pasta yaptırdım oğluma gerçi bu kadar büyük değil de yine de daha cici duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…