kızıma ne oluyor ???

büyük ihtimal dişi çıkıyor aynı sorunları yaşadım belki 5 buçuk aylıktan öncesinde başladı bu sıkıntılar gece de 10 11 kere kalktığım oluyordu zor uyuyordu ve 6 buçuk aylıkken dişi çıktı şimdi de var bu sorunlar maalesef 4.dişimiz yolda.:KK43:
bir ara tulum giydirmiştim o da uyku düzenini bozdu rahat edemedi çünkü.

Dediğin gibi diş herhalde, gündüz bir şe yok keyfi yerinde. Gece uyutmaya çalıştıkça bağırıyor, dün gece elimi dişetlerine sürdüm çığlık atmaya başladı, acıyor yazık. Ama bir kabarıklık beyazlama yok henüz. Yarın doktoruna sorayım ağrısını hafifletmek için ne yapabiliriz diye, sanırım bir jel var sürülüyor. Umarım sizin sıkıntılar da geçer biran önce. Anneler cennetlik.

Ay meliscim bende aynen senin durumundayım bir haftadır nedeni ne bilemiyorum.allah yardımcımız olsun...

Canım dün gece mücadeleyi bıraktım uyutmadım, doğduğundan beri 8-8.30 arası uyuyan çocuk 11.30'da uyudu, çok uykusu geldiği için ağlamadı. Diş kaşıyıcısını buzdolabunda soğutup sürdüm dişetlerine. Oynadık falan biraz. Neyse gece iyi uyudu 2 kere kalktı. Ama 11.30a kadar uyutmaya her çalıştığımda çok ağlıyor ya da uyuyup yatağına koyunca uyanıyor ve çığlık atıyor. Belli senin de benzer sıkıntın, diştir herhalde. Kimi çocuk ne güzel sıkıntısız atlatıyor bu dönemleri, yazık bebişlerimize.

evet canım bizim bi dişimiz çıktı
ama canım benim ev sobalı o yüzden şimdilik imkansız ayırmamız inşallah yaza artık

Hayırlı olsun dişiniz. Biz de ayırdık odaları ama onunla uyumanın keyfi başka. Dün babamızı salona yollayıp beraber uyuduk kızımla, kucak kucağa. Sen de keyfini çıkar.

Geçmiş olsun canım ya bende arkadaşlara katılıyorum. büyük ihtimalle diştir. dişler kendine yer yapıyordur. Allah ayrdımcımız olsun..

X