Doğuma Hazırlık Kızıma isim bulamadık

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de buradan isim baktım. Hamilelik düşünüyorum Rabbim verirse, bir oğlum var ikincisi de kız olursa diye göz gezdirdim. Burada bi isim beğendim. Hem kulağa hoş geliyor hem iç açıcı hem de az var. O isim Açelya. :KK68:

Ben de buradan isim baktım. Hamilelik düşünüyorum Rabbim verirse, bir oğlum var ikincisi de kız olursa diye göz gezdirdim. Burada bi isim beğendim. Hem kulağa hoş geliyor hem iç açıcı hem de az var. O isim Açelya. :KK68:

Rabbim kalbin e gore versin ,esimse begeniyor acelya yi

Selam hanimlar ,
benim bir prensesim olucak Allah nasip ederse,ilk bebisim, ama henüz isim bulamadik aklimdaki isimler

Mira,mira su,
ada,ada su
Ilgın
İrmak
Duru
Su ada
kumsal

su ismini ek olarak koymak istiyorum,birde boyle kisa isimleri seviyorum ,ama esim beğenmiyor
( muhtemelen bunlari koymayacağız)

Esimde ,
Aymina
Melisa
Acelya
Begeniyor

Varmi değişik kisa ,bu tarz isim onerisi olan simdiden teşekkürler herkeze
melisa tek kelıme ıle

Kumsal ismi güzel yazdıklarınız arasında. Kendi fikrim ışıl eylül yada ecmel ve Mina isimide güzel. :KK54:

Kumsal ismi güzel yazdıklarınız arasında. Kendi fikrim ışıl eylül yada ecmel ve Mina isimide güzel. :KK54:

Teşekkürler canım, mina koyan cokmus,2015,eylul de ,isilda guzelde sanki isik gibi ,lamba gibi:)
Daha simsek cakmadi henüz iste bu isim diyebilicegim ,

onerilerinizi bekliyorum

Sadece simdilik ilgin ,basak ikisine sicak bakiyorum esim begenmiyor,basak ismi i bile,benimde daha iste bu diye icime isleyen yok :KK43: iyki buraya konu acnisim yoksa haberim bile yokmus dunyadan, baksana herkez zeynef,elif,duru,mira,ada,mina,sude,naz,yaprak,deniz,vs koymus:KK43:

Sadece simdilik ilgin ,basak ikisine sicak bakiyorum esim begenmiyor,basak ismi i bile,benimde daha iste bu diye icime isleyen yok :KK43: iyki buraya konu acnisim yoksa haberim bile yokmus dunyadan, baksana herkez zeynef,elif,duru,mira,ada,mina,sude,naz,yaprak,deniz,vs koymus:KK43:
İdil de çok güzel bak

Mira ismindense Miray ismini tavsiye ederim. Kizim olursa aklimdaki ilk isim Miray, ikinci isim İnci. Mirayin anlamlari da cok guzel

- Ay gibi güzel
- Güneş gibi ay gibi parlayan
- Yılın ilk aylarında doğan
- Japonca'da çiçek
- Arapça'da yıldız
- Ayın kraliçesi
- Ayın en güzel hali
- Ay gibi parlak
- Dolunay
- Ayın efendisi
- Değerli ay

Kızlar bende kızımın ismini Rihem koymak istiyorum anlamı yağmurdan sonra kokan toprak demek...

X