Doğuma Hazırlık Kızıma isim bulamadık

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Nazanen

Hoşgeldin ömrum ,ruhum canım kızım prensesin
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2012
4.527
1.076
Selam hanimlar ,
benim bir prensesim olucak Allah nasip ederse,ilk bebisim, ama henüz isim bulamadik aklimdaki isimler

Mira,mira su,
ada,ada su
Ilgın
İrmak
Duru
Su ada
kumsal

su ismini ek olarak koymak istiyorum,birde boyle kisa isimleri seviyorum ,ama esim beğenmiyor
( muhtemelen bunlari koymayacağız)

Esimde ,
Aymina
Melisa
Acelya
Begeniyor

Varmi değişik kisa ,bu tarz isim onerisi olan simdiden teşekkürler herkeze

Son düzenleme:
Su'yu çok severim ad olarak burada 2. İsimlerle yakıştıramadım ben. :)
Tek başına Su ya da Ada çok daha hoş duruyor.
:)

Evladınızı güle güle büyütün inş. :)

Nükte güzel bi isim. Sizin yazdıklarınızı pek beğenemedim. Mira su vs kulak tırmalıyor. Sadece mira ya da sadece su olabilir

Selam hanimlar ,
benim bir prensesim olucak Allah nasip ederse,ilk bebisim, ama henüz isim bulamadik aklimdaki isimler

Mira,mira su,
ada,ada su
İrmak
Duru
Su ada
kumsal

su ismini ek olarak koymak istiyorum,birde boyle kisa isimleri seviyorum ,ama esim beğenmiyor

Varmi değişik kisa ,bu tarz isim o erisi simdiden teşekkürler herkeze
eğer bu isimleri koyacaksanız tek başına su yada duru olabilir.Mira su ve ada su uyumlu değil.Benim sevdiğim isim de zeynep,melek.

mira güzel değil bence, suada adasu da restorant adı gibi hatta bi km ötemde su ada diye bi restaruant var, duru desen yani son yıllarda doğan çoğu çocuğun ismi duru oldu dini isimler dışında koyanlar hep duru koydu nerdeyse, bence kumsal seçenekler arasında en güzeli hem kulağada hoş geliyor

Su'yu çok severim ad olarak burada 2. İsimlerle yakıştıramadım ben. :)
Tek başına Su ya da Ada çok daha hoş duruyor.
:)

Evladınızı güle güle büyütün inş. :)
Amin inşallah teşekkürler darisi ( egerki yoksa basiniza diyelim)

Kumsal en guzeli bence :KK39: Ama su koycaksaniz bi isme ek olunca pek hos durmuyo bence tek koyun sadece su olsun cok istiyosaniz .

Kızlarda tek isim seviyorum genelde eğer bu isimlerden olacaksa Ada tercihim olabilirdi çok severim:emir_bebek:Benim ayıca sevdiklerim; Nehir, Nil, Nisan, Eliz, Ela, Başak, Lale :KK68:

Son düzenleme:
X