Kizima hakaret

Manap

Manam kizlarim
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2017
2.018
2.279
42
Merhaba arkadaslar hemen konuya gireyim zira cocuklardan zaman buldukca yaninizda olabiliyorum. Birbirimizi pek sevmedigimiz ablam annemle yasiyor annem cocuklarimi gormek istedikce gotururum ramazan dolayisiyla daha az gelecegimi bastan soylemistim kendisine kizim arada orada yatiya kalir buyuk ablam geldiginde onunla yatar o yokkende sevmedigim ablamla yatar iliskilerine fazla mudahale etmiyorum.dunde annem cocuklari gormek istedi 1 saat kaldim kalktim merdivenlerden inerken kalmak istedigini soyledi annem de kalmak istiyorsa gelsin annesi hadi gule gule sana dedi gulerek.her ne kadar oruclu zor olur desemde ikna edemedim.ve kaldi. 3 saat sonra aradim cocugu sormak icin annem agliyor namazdan sonra getirecegim dedi bende oruclusun cikma ben alirim dedim gittim aldim fakat cocuk tuhafti zorlamadan anlatmaya ikna ettim fakat once teyzemle aramda sir anlatamam dedi.biraz daha ikna cabasindan sonra anlattiktan sonra bir daha teyzesine gidebileceginin garantisini istedi.sonunda teyzesinin sarj aleti kayboldugu icin sinirlendigini ona bagirdigini aglamaya baslayinca kolundan surukleyerek baska bir odaya goturdugunu ve aglayacaksan burada agla HAYVAN dedigini anlatti korkmasin diye cok tepki vermeden dinledim sonra ne oldu dedim.sen gelmeden once bunlar aramizda sir eger annene anlatirsan seni asla buraya getirmez bizi hic goremezsin demis.dunden beri cok kotuyum okudugunuz icin tesekkur ederim.kiymetli dusuncelerinizi okumak isterim.kendi yaptirimlarimda aklimda suan saglikli dusunmek icin biraz sakinlesmek istiyorum

Sevmediğiniz insanla çocuğunuzu neden görüştürüyorsunuz? Çocuk onun sevgisine muhtaç değil ki. Bir de beraber yatmasına izin veriyorsunuz başkalarıyla! İnanılır gibi değil. Çocuk anne babayla bile yatmamalı ki sizin bile sevmediğiniz biriyle yatmasına izin veriyorsunuz aklım çıktı. Görüşmesin efendim teyzesiyle. Çok mu lazım?

Bence teyzesiyle görüşüp yatmasında bir sıkıntı yok ama açıkça konuşabilirsiniz ;çocuk bakmak size zor geliyorsa neden çocuk kalsın diye ısrar ediyorsunuz ?ikincisi ;bu çocuğa hakaret etme hakkını size kim verdi ??? Teyzesi olabilir ama bu şekilde davranamaz bir çocuğa ... haddini bildirin derim ben ablaysa abla oda bi yere kadar ...

Sevmediğiniz insanla çocuğunuzu neden görüştürüyorsunuz? Çocuk onun sevgisine muhtaç değil ki. Bir de beraber yatmasına izin veriyorsunuz başkalarıyla! İnanılır gibi değil. Çocuk anne babayla bile yatmamalı ki sizin bile sevmediğiniz biriyle yatmasına izin veriyorsunuz aklım çıktı. Görüşmesin efendim teyzesiyle. Çok mu lazım?
Ben sevmiyorum ama kizim seviyor.birlikte derken ayni odada anlaminda.ikinci bebegimi dogurdugumda kalmisti ilk kez daha once asla izin vermedim

Merhaba,
Kızınızın yaşı kaç acaba? Ben bu yatıya çocuk gönderme işinde çok gönülsüzüm açıkçası, ama çocuğunuz da gitmek istiyormuş. bilemedim gerçekten, ben oğlumu ama göndermem muhtemelen 9-10 yaşından önce.
5 yasinda cocuk onlari cok seviyor bu nedenle aramizda sir yoksa annene soylersen bir daha getirmez demis.hataliyim evet ama gece kalmadan aldim dun 3 saat kaldi sadece

Ben sevmiyorum ama kizim seviyor.birlikte derken ayni odada anlaminda.ikinci bebegimi dogurdugumda kalmisti ilk kez daha once asla izin vermedim

Kızınıza lazım değil o sevgi. Ben şahsen birini sevmiyorsam nedenlerim vardır ve özellikle kızımı ve sevdiklerimi o insandan uzak tutarım. Benim sevmediğim bir şeyi onlara da yapabilir çünkü. Bu benim fikrim. Çocuk onunla kim ilgilenirse onu sever zaten. Benim sevmediğim insanı da sevmesin bi zahmet.

Lutfen bir daha siz olmadan kizi oraya gondermeyin. Bu en guzel tepki olur. Kiziniza da biraz sozunuzu gecirin cok simarmis gibi geldi. Her istedigi olmaz. Siz olmadikca sadece orada degil hicbir yerde yatili kalamaz.
Kardesi dogunca ilgim bolundu biraz tabii orada ilgi alaka gorunce simarmis olabilir ama neticede cocuk

Çocuklarımız kimin evi olursa olsun anne babasız hiçbir yerde zorunlu olmadıktan sonra kalmamalı.
Ben sizin yerinizde olsam kızımla bu konuyu konuşur anlamıyorsa da anlayasıya kadar yumuşaktan serte doğru tepkimi verirdim. Bundan sonra kızınızı görüştüreceğinizde siz de orda bulunun ve sizle beraber evine dönsün.

GİT SENDE ABLANA LAFI SOK.SANKİ ONUN GÜL YÜZÜNE ÇOCUK ORADA. ANNANESİNE DE Mİ GİTMİYCEK ALLAHALLAH

Bence teyzesiyle görüşüp yatmasında bir sıkıntı yok ama açıkça konuşabilirsiniz ;çocuk bakmak size zor geliyorsa neden çocuk kalsın diye ısrar ediyorsunuz ?ikincisi ;bu çocuğa hakaret etme hakkını size kim verdi ??? Teyzesi olabilir ama bu şekilde davranamaz bir çocuğa ... haddini bildirin derim ben ablaysa abla oda bi yere kadar ...
Haklisiniz ama dogru bir yol olmali cunku annem nasil gorecek goturmezsem herseyi dusunuyorum cok zor

5 yasinda cocuk onlari cok seviyor bu nedenle aramizda sir yoksa annene soylersen bir daha getirmez demis.hataliyim evet ama gece kalmadan aldim dun 3 saat kaldi sadece

Yok hatalı değilsiniz, çocuğu sevdiği yere sevildiğini düşündüğünüz yere bırakmışsınız. Belki ben bu yatılı kalma meselesinde fazla katıyım diye düşündüğüm de olur .

Ama hakaret kötü, söylenecek laf değil. Üstüne anneye söylemeyelim diyerek yalana teşvik çok çok daha kötü. Bu ikinci olmasa belki bir nebze oruçdur şudur budur diye ilk kez olduğu için hoş görülebilir derdim. Ama yalana teşvik affedilemez. Çünkü çocuklar bu yaşlarda kişilik ediniyorlar.

Siz ablanızı sevmiyorsunuz ablanız da sizi ve çocuğunuzu sevmiyor açık ve net. Ben olsam göndermem asla. Ablama da gerekli cevabı verirdim. Anneniz bunun için mi ağlamış sormadiniz mı?
Annem yanlarinda yokmus kizim oyle anlatti soramadim acikcasi kizimdaki tuhafligi gorunce saskinlastim bir anda onunla ilgilenme geregi duydum

Teyzesinin bir anlık ağzından kaçmış gibi geldi bana korkusundan da çocuğu tehdit etmiş söylersen bi daha getirmez annen diyerek. Bence öncelikle kızınızın sizden bir şey saklamayacağını teyzesine öğretin ki bir daha yapmasın. Sonra da tabiki tepkinizi koyun.

Annene sormadın mı neden getiriyorsun ne oldu diye? Annenden de dinlemen gerekmez mi? Nasıl dayanıyorsun kendini nasıl tutuyorsun anlamadım.
Agliyor annemi istiyorum diyor dedi.gerekir elbette zaten dayanamiyorum o nedenle sizlerle konusma geregi hissettim

X