Kızım sıralamaya başladı :)

maşallah canım ya ne güzel.darısıda bizimkilere inş.bende heyecanla o günleri bekliyorum

Ben, ayaklarına çok sıkı bastığı halde pek yürütmüyorum. Zararlı değil mi bastırmak için erken sanıyorum cevaplarsanız sevinirim.

MERHABA...
BENİM KIZIM ZATEN SÜREKLİ DİK DİK DURMAK İSTİYORDU.
KUCAĞIMDA BİLE OYNUYOR, YÜRÜR GİBİ İLERLİYOR.
5. AYDAN SONRA BEN BASTIRMAKTA SAKINCA GÖRMEDİM. ( Çevreden duyduklarımla )
ŞU ANDA DA 6 AYINI DOLDURDU.

SEVGİLER...

ula simdi ben tecrubesiz mi oluyom yaws
benim oglan 4 aylikken emeklemeye calisiodu
8 9 aylikken yurumeye basladi, ben ne bilim turkcenin her kelimesini cok iyi bilmiyorum malesef nedek

SEN BAŞKASIN CANIM.. :1hug:.
SENİN MAZERETİN VAR sırnaşık şey
ÖPTÜM KOCAMAN

canım maaşallah yavruna darısı benim kızımın başına kendi çapında yapıyor bişeyler ama bizde yerde popoyu kaldırarak geri geri gidiyoruz nedense.

canım maşallah maşallah.
benimkide arabası var renkli bişey müzik çalıyo dönüyo falan onu görünce acayip adım atıyor,koşuyor sanki(koltuk altından tutuyoruz tabii).pek bastırmıyorum ben ,iyeleri batar diye korkutuyorlar hep..darısı başımıza olsun...

ay ne büyük mutluluk..maşallah diyelim fıstığımıza..
darısı bizim fındıkların başına..

senaya maaş. benim kızım emklemeden yürüyecek galiba sıkı basıyor hop doğruluyor ama yüzüstü durmayı hiç sevmiyor .. hayırlısı..

maşallah senaya canım pamuk prenses çabuk yürüyecek sanırım.darısı diğer bebişlerin başına.tuna daha ne yürüyor nede emekliyor kendi etrafında dönüyor sadece .emeklemeye çalışıyor ama ilerleyemiyor o zamanda sinirlenip ağlamaya başlıyor hayırlısı bakalım bekliyoruz heyacanla.öptüm senayı kocamannnnnnnnn

Ben, ayaklarına çok sıkı bastığı halde pek yürütmüyorum. Zararlı değil mi bastırmak için erken sanıyorum cevaplarsanız sevinirim.

ortopedist bir dr arkadaşımız 9 aydan evvel yürüyenlerde parantez bacak sık oluyor demişti.sevgiler

Valla benim oğlumda koltuğa tutunuyor.. 10 sn falan ayakta durabiliyo. Bizinki emeklemeden yürüyecek sanırsam... Amcası 7 aylıkken yürümeye başlamış, 8 aylıkken fuarda kaybetmişler. Koşuyormuş. Omuzuna çengelli iğneyle uçan bolan asmışlar. Balonu takip ediyorlarmış kaynanamlar. Ufacık olduğundan insanların bacak aralarından geçip kayboluyormuş... Kaynımda parentez bacak falan değil.. Bir çok kadından daha güzel bacakları var... Bünyeden bünyeye değişiyordur diye düşünüyorum...

BiİZİM AİLEDE DE HERKES EMEKLEMEDEN YÜRÜR ve ERKEN YÜRÜR.
EŞİMİN AİLESİNDE DE ÖYLE, KIZIMDA BİZİ ŞAŞIRTMADI. AİLESİNE ÇEKMİŞ :)
BENİM KIZIMDA ASLA EMEKLEMEYİ SEVMİYOR YÜZÜSTÜ BIRAKINCA ÇOK SİNİRLENİYOR.
PARANTEZ BACAK OLAYI BENCE AYAKTA DURMAYI SEVMEYEN ÇOCUKLARI ZORLA YÜRÜTECE KOYUNCA ya da
BASTIRMAYA ÇALIŞINCA OLABİLİR.
AKSİ DURUMDA SANMIYORUM.

SEVGİLER...

bende uzun süre yürütece bırakılan bebeklerde olur o bacak sendromu diye biliyorum...

maşallah elif ciğime ...Allah nazarlardan saklasın...yeni resimleri yok mu annesi merakla bekliyoruz valla..

maşallah canım benim oglumda erken yürümüştü kızım tembel olucak,9 ayda yürür fıstıgın

çok tatlı kızın var maşallah canım ya, şirine gibi tıpkı, bide pak bi erkenci maşallah, acık görüşsek de benim tembel oğluma da bulaşsa

çok tatlı kızın var maşallah canım ya, şirine gibi tıpkı, bide pak bi erkenci maşallah, acık görüşsek de benim tembel oğluma da bulaşsa

VALLA HERŞEY BEBEKTEN BEBEĞE DEĞİŞİYOR DİYORLAR.
ARKADAŞLARIN BEBİŞLERİ PEŞLERİNDEN EMEKLEYEREK GİDİYORMUŞ.
BENİMKİ DE EMEKLEMEDEN GEÇTİM, YÜZÜSTÜ BİLE DURMUYOR...
SENİNKİ BELKİ DE BiRDEN YÜRÜR.

SEVGİLER CANIM. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…