Kızım sıralamaya başladı :)

S

SENACE

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SENACE
EVET KIZLAR DÜNDEN BERi KIZIMI KOLTUĞUN ÜZERİNE BIRAKIYORUM . ( Sırt kısmına )
UÇ KISMADA İLGİSİNİ ÇEKEN BİRŞEY KOYUYORUM ( Genelde ıslak mendil paketini seviyor )
YAN YAN BİR KANEPE BOYU İLERLİYOR.
ÇABUK YORULUYOR AMA OLSUN. sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

BAZENDE BİR AYAĞI DİĞERİNİN ÜSTÜNE BASIYOR ÇEKMEKTE ZORLANIYOR.
ÇOK YORULUNCA HOP OTURUYOR.

ÇOK KEYİFLİ O nu İZLEMEK
DARISI SİZLERE...

• Konu Sahibi SENACE
evet canım ıslak mendil paketini çok seviyorlar ben genelde ıslak mendili eline vermezwsem altını bezleyemiyorum ona ulaşmaya çalışıyo
elleri ile herşeye ulaşabiliyo yan yan gidiyo saga sola da gidiyo tek emeklemesi kaldı bacakları buna hazır deil heralde ama şubatta ümitliyim

• Konu Sahibi SENACE
gözün aydın nazlıcım pek erkenci sena hanımm maşallah ona...

• Konu Sahibi SENACE
Tatlım sevindim ama çok erken değilmi?birazcıkta şaşırdım ama maşallah bebeğine.

• Konu Sahibi SENACE
Maşallah büyümüşte yürümeye çalışıyor yaramaz..:ecrin_bebek:
Ay yerim ben onu ya...
Erken yürüyecek galiba, böyle giderse 2 ay sonra tutup elinden yürür annesi...hihoyyyt
Yanaklarını sıkıp, o boncuk gözleriden öpüyorum Sena'yı... Şeniz

• Konu Sahibi SENACE
masallah, ayakta mi siraliyor canim,sirt ustu yatarakmi....

benim oglusta geriye dogru emekliyo...ileri dogru gitmesini bekliyoz artik...

• Konu Sahibi SENACE
maşallah nazlım elif sena erkenci hem dişi çabuk çıktı hemde çabuk yürüyecek desene:)

• Konu Sahibi SENACE
AYAKTA SIRALIYOR CANIM.
AMA YÜZÜSTÜ EMEKLEMEYi HİÇ SEVMİYOR

• Konu Sahibi SENACE
ayakda siraliyor ne demek anladim ha kusura kalmayin ama masallah demek istiyorum
benim kizda dizlerinin ustune kalmak istiyor, ama zorlaniyor olmayinca sinirleniyor emeklicek sanki bu ay sonu bakalim insallah, masallah yavrularimiza

ayakta sıralamak demek pericim şöyle oluyo bi yerden destek alarak yan yana yürüyolar ya bebişler işte tamda o :)

ayakta sıralamak demek pericim şöyle oluyo bi yerden destek alarak yan yana yürüyolar ya bebişler işte tamda o :)

CANIM BENİM NE GÜZELDE ANLATMIŞSIN.
VALLA İFADE ETMEK İÇİN AKLIMA BAŞKA BiRŞEY GELMEMİŞTİ.
BÖYLE YAZDIM.
DENEYİMLİ OLMANIN VERDiĞİ BÜYÜK AVANTAJLA ANLADIN OLAYI.
ÖPTÜM KOCAMAN KOCAMAN.

maşallah bebişine bizimkide çok azimli çok hareketli bekliyorum bu ay sonu inşallah

maşallah canım ya ne guzel ama benımkı hemen yapmasın zatı nıyetıde yok istemememın nededın ev sobalı Allah korusun anca donuyo bısımkıde

41 kere masallahhhhhhhh
darisi bizlere insallah

Ben, ayaklarına çok sıkı bastığı halde pek yürütmüyorum. Zararlı değil mi bastırmak için erken sanıyorum cevaplarsanız sevinirim.

ula simdi ben tecrubesiz mi oluyom yaws
benim oglan 4 aylikken emeklemeye calisiodu
8 9 aylikken yurumeye basladi, ben ne bilim turkcenin her kelimesini cok iyi bilmiyorum malesef nedek

Son düzenleme:
maslalahs eınkıne benımkıde 4 aylık emekledı su an 9 aylıkkk herkeyeree yuruyerek gısdıyo coktan emlemeden refı ettıı benım bıdıs bırascık yarmasdaaaaaa

oy oy büyümüşte özlem teyzesinin bitanesi
sıralamayamı başlamış
maşallah nazlıcım
darısı yürümesine annesi
yakında onuda yaparsa hiç şaşırma

maşallah senaceciğim darısı bizimkilere inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…