Doğuma Hazırlık Kızım Olucakmış

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canım pek güzel.. kaydirigubbakcemile3 İnşallah sağlıkla kucağına alır , o minnacık elleri ellerinin arasına alıp öpüp koklarsın.

canım arkadaşım çok sevindim yaaa Allah analı babalı büyütsün..hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü bir bebek olsun inşallah

tebrikler Allah anali babali buyutsun...
insallah bir nefeste kucagina alirsin hayirlisiyla..
darisi da benim basima ama bizim yaramaz gostermiyor ki ogrenelim...

Bugün dra gittikkkkk
kızımmm olucakmışşşş
çok mutluyummmmmmm:teytey::teytey:
kızımın eli

kızım

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Çok sevindim.Tebrik ederim. Analı babalı büyür inşallah.Allah bize de nasip eder inşallah. Diğer ultrason resimlerini de arada bu sayfada gösterirmisin?

canım tebrik ederim, kız çocuklarını çok seviyorum allah sağlık sıhat versin hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. :)

desene sen ben kaynana adayıyım :jeyyar:
benimki pipili olursa vay haline hihoyyyt
sağlıkla gelsin inşallah kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
canım allah analı babalı büyütsün inşallah vatanına baglı size saygılı bir evlat olur darısı benim gibi hamile kalmak isteyenlerin başına inşallah allahımmmmmmsenağlama

tatlım gözün aydın benimde kızım olucak kız olucağı için bi okadar daha mutlu oluyo insan,yani kendi adıma yazmış olayım.

burda henüz kesesi

13 haftalık

burda da

kesesinden sonra gördüğümüz ilk resmi

burda da henüz çok minikti

yıne kızım

ıste bu kadar

öncelikle hayırlı olsun tatlım.allah saglıklı g-dgmasını nasip etsin.bişey sorucam sen görünmü peki cinsiyetini?belli oluyormu öyle.yoksa sadece doktor mu görebiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…