Doğuma Hazırlık Kızım Olucakmış

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

kelebek41

Kalbinurum
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
799
9
Bugün dra gittikkkkk
kızımmm olucakmışşşş
çok mutluyummmmmmm:teytey::teytey:
kızımın eli

kızım

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ne güzel ne güzel fazla bişey söyleyemiycem böyle haberler alınca çok duygulanıyorum.
Allahım isteyen herkese versin.AMİN:a015:

oooohhhhhhhhhhhhh. Allah analı babalı büyütsün..hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü bir bebek olsun............

Allah tamamına ulaştırsın kucağına almayıda nasip etsin darısı hayırlısıyla isteyen herkese olsun

allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım kız oğlan fark etmez senin adına çok sevindim degişmez inşallah benim arkadaşımın hep kız dediler oğlan çıktı 9 ay sonunda ultrasonda hep kız gözüktü.

Zaman ne çabuk geçiyor daha dündü sanki bebek haberini verdiğin...:asigim:
Şimdi kızın olacağını müjdeliyorsun maşallah canım allah nazardan esirgesin

cnmmmm ben sana demiştim dr.a gitme kızın olcak die bak dediğim çıktı :lepi: allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallahhhhh a.s.

gözün aydın canım
rabbim sağlıcakla meleğini kucağına almanı nasip etsin benim de 1 kızım var ve 2. kızımda yolda
kız annesi olmak müthiş bi duygu Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsina.s.

ayyyyyyy cnm çok güsel görünüo allah bana da nasip eder inş bu günleri :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…