kızım olcakmış çok mutluyum

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
arkadaşlar 14+1 hamileyim doktorum yüzde 60 kız olcak dedi ama 1 ayy sonra kesin söylerim dedi.acaba gerçekten kız mı deişirmi biz kız istiyoruz ama önce sağlıklı olsun tabi buarada ikili test sonucum 94.269çıktıkaydirigubbakcemile5

canım ilk başta sağlıklı olması dileğiylee...
benim 18 haftalıkken doktorum erkek demişti 2 hafta sonra kız olduğu kesinleşti o yüsden seninki çok erken belki kızdır ama sen biraz daha bekle bide doğuma kadar kız diip erkek bebeği olan çok kişi var.....
bide gercekten anneler hissediyo ben hep kız hissetmiştimmm..

canım öncelikle sağlıklı olması dileğiyle ve rabbim gönlüne göre versin inş çok tebrik ederim:CüvCüv:

sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim
16 haftadan sonra tam olarak kesinleşir canım
allah gönlüne göre versin canımm

İnsan hamileyken yada oncesınde,
cınsıyet ıcın kız yada erkek olsun gıbı ısteklerde bulunabılıyor ıcınden de olsa...
Ama evlat sahıbı oldugun da gercekten kız yada erkegın gozunde hıcbır farkı olmadıgını anlıyorsun...
Onu ılk kokladıgında, ilk emzırdıgınde ve sonrasında gozunde ne bır erkek oluyor ne bır kız..
O senın canın oluyor sadece..

Benım de bır oğlum var canım.. ılk oğlum ıkıncıye kızım olsun ısterdım hep..
Allah gonlumuze gore verdı.. senınde gonlune gore versın ınsallah..
Ama olmasada ınankı dedıgım gıbı... Saglıkla kavusmanı dılerım..
Allah herkese nasıp etsın ınsallah..
Kesın sonuc 16. haftadan sonra bellı oluyor canım, ama bunları da yazmak ıstedım.. :1hug:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…