kızım isilik oldu:((

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
berrumun yüzünde isilik oldu kızlarr.çok üzülüyorumsenağlama sizlerdede oluyomu.neden kaynaklanıyor bu bilen varmıı?napmak lazım acaba:uhm: pazartesi götürücem doktora geçmesse senağlama kıyamıyorum dokunamıyorummsenağlama

canım benim oğlum 2,5 aylık ve 15 günlükten itibaren yüzü o şekilde bazen hiç bir şey kalmıyor bir kaç gün sonra tekrar oluyor doktor eşinin sakalları çok öpmek yada parfümler oda spreyleri gibi şeyler alerji yapmış olabilir diyor bizde tüm bunlar asla kullanılmıyor şimdi doktorun verdiği jeli sürüyorum yüzüne bakalım inş faydası olur.ama kime de sorduysam benimkinde de olmuştu diyor geçici bir durum olduğunu söylüyorlar...

Çok Öpmekten kaynaklanabılır hayatım...kÜÇÜk bebeklerın ÖpÜlmemesı gerekıyor...zaten kıs ayındayız salgın var grıp enfeksıyonda kapabılırler allah korusun..

selmacım geçmiş olsun canım
inş. en kısa zamanda atlatırsınız

benim kızımda da vardı,dr cildi çok hassas dedi,beklazon diye bir losyon verdi geçti ama bir süre sonra yine çıktı.ama daha az.

teşekkürler kızlar.geçiyor gibi şuanda ama tahriş hali kaldı.kırmızılık gitti.bakalım yıkıcaz gene .gün içindede kaynamıs ılımıs suyla pamukla siliyorum yüzünü faydası oldu biraz

ben,m oğlumda da oluyor sık sık pamuktan bir randuman alamadım ama popoya pişik yapan gıcık ıslak mendiller yüzümüze iyi geldi şükür.

canım bence bişey sürme bebe yağı sür sadece
benim oğlumdada 15 günlüken çıktı götürmediğim doktor kalmadı hepsi aynı şeyi söylüyor süt yarıyor diyorlar bazı bebeklerde olur diyolar bi süre sonra geçiyor
benim oğlumda baştan sizvilce vardı şimdi sadece kızarıklık kaldı
birde sıcaktan oluyor üşücek diye kat kat giydiriyoruz mümkün olduğunca az giydir özellikle alt kısmını
ve yüzüne bişeylerin değmesini sürtünmesini engelle
çok geçmiş olsun
bu arada ewet insan görüdkçe üzülüyor birde acıyormu bilmem kaşınıyor yavrucuklarımız napsın

selmacım geçmiş olsun canım
inş. en kısa zamanda atlatırsınız

GeÇmıŞ olsun berru ya annesı....

teşekkürler kızlar :)

evet cnm kasınıyor galiba elleriyle kaşıyo yüzünü.bi arkadasta bebe yagı sürme yakar dedifisfisfis

Son düzenleme:
canımewet kaşınıyor elleri yüzündeydi sürekli ama ben bbe yağı sürdüğümden beri kaşımıyor yüzünü birde yumuşuyor benim tecrübelerim bunlar canım
ben bebe yağında buldum çöüzümü
yinede sıkma canını çoğumuzda var bak
geçer inşallah onlarda bizde kurtuluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…