hala bitmedi :(

boşandığın kişinin, annesinin evine ne gidersin?boşanmışsın işin bitmiş..
ben anlamadım..
sen eşini hala istiyorsun ve bir ümit içindesin gibi geldi,kusura bakma..

Bence sen o hayvandan kurtulduğuna dua et ve muhatap olmamaya çalış...

planlanmış programlanmış ve uygulanmış bir dayak vakası ile mi karşı karşıyayım ben mi yanlış anladım!!!. Güzelim henüz çocuğun da yokken bu adamdan acilen kurtul. Daha 1 ayda bir sevgili bulan, kasti olarak kadın döven bir adamla hayatının kalanını geçirme sakın.

Yok artık !!!!!!!!!
Böyle birşey olamaz!
O kayınvaliden insanmı ??? YAda öyle oldugunumu sanıyor !
Namaz kılmaya gıdıp ıcerden dayak seslerini duymadımı !
Allahım ınsanlara İNSANLIk ver hayvan bıle denmez boylelerıne
!
Sende artık kendıne gelmelısını daha onunde uzun bır hayat var boylelerı ıcın kendını sakın yıpratma cocugunda yok kurtulduguna sewın bence!

o düşen çocugu allah korumuş. allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın herkezi. sende neden gittin tekrar evlerine be arkadaşım. sesi de soğuk geliyordu diyorsun dayak olmasa bile en kötü ihtimalle canını sıkacağı belliymiş. ailenın haberi var mı peki bu son durumdan? hakkında hayırlısı. bence kendını eğitime işe vermelisin

bencede sen bu kadar aşağılanmayı hazmedip onun dizinin dibinde oturmayı istiyorsun gibi geldi
ben açıkçası sizin bu düşüncenize anlam veremedim her zor durumda canınız sıkıldı eskiş günleri hatırladınız kızdınız arayın
oolur mu öyle şey
ben telefon numaramı bile değiştirirdim bir süre ortak bağımız olan hiçkimseyle görüşmezdim sırf aynı şehirden uzak durmak için uzaktaki bir akrabama ziyarete giderdim 3-5 gün kafamı dinlerdim .
hamile kalsam herhalde bir gün bile düşünmeden aldırırdım birdaha anne olabilirdim ama o çocuğu o hastalıklı adamın çocuğunu nasıl bu dünyaya getirmeyi düşünebilirdim ki
yazık olurdu çocuğa ya aranızda kalarak hayatı zehir olarak büyüyecekti.. sırf benim annnelik duygularım istedi diye yazık ya yapmayın alah aşkına..
biz evliyiz hala bile bir çocuğun sorumluluğunu alabileceğimize inanmadığımız için çocuk düşünmüyoruz doğru zamanda inşalllah çünkü benim çocuğumun hayatı benden daha kıymetli olur...
bakın okadar üzülmüşsünüz ki çocuğu kaybetmişsiniz ya kaybetmesyediniz bukadar üzüntü içinde çocuk hasta dünyaya gelseydi sakat olsaydı nasıl ne yapacaktınız..
allah büyük gördüğünüz gibi.. siz kararı vermeden çocuğu kaybetmişsiniz
lütfen beni sert olmakla suçlamayın
size bir kitap önereceğim hayatınıza kesin kararlar vermeniz için yardımcı olur. (tatar çölü)
adamı hayatınızdan çıkarmışsınız bırakında oda sizi hayatından çıkarsın siz böyle bir şekilde iletişim kurmaya devam ederseniz daha çok dayak yersiniz daha çok aşağılanırsınız adam onları söyledi de ne kadar yapabilecek bırakın yoluna gitsin sizde yolunuza gidin yaşayacağınız güzel günleri düşünün lütfen allah aşkına unutun artık eski günlerinizi..
ve bence en kısa zamanda bir psikoloğa gidip uzman yardımı alın psikolojinizde ciddi bozulmalr var bu ruh halini bugün bastırırsanız ilerde başka bir evliliğinizde veya çocuğunuzda ortaya çıkacaktır ve sizi mutsuz edecektir yaşadığınız ortamı mahvedebilirsiniz ve herşeyden önemlisi çocuklarınızın ruh sağlığını bozabilirsiniz..
okullar annesinden babasından nefret eden çocuklarla dolu çeşitli sebeplerle çocuklar uyuşturucuya alkole ve sigaraya yöneliyor okuldan kaçıyorlar erkeklerle düşüp kalkıyorlar faça atıyorlar kavga ediyorlar yani sizin yanlış kararlarınızın vebalini o masumlara çektirmeyin lütfen.

bir öğrencim vardı 7. sınıfta anesi babası ayrıydı
çocuk okulagitmiordu kaçıyordu sigara kullanıyordu ve faça atıyordu kendisine tek sebebi annesi ve babasının mutsuz hastalıklı ilişkilieriydi..

bence bir psikiyatra gidip psikolojik destek al canım
bu adamı hala unutamadığını hayatından silemediğini söylediğine göre sağlıklı düşünemiyorsun demektir:1no2:
ayrılmıışsın kurtulmuşsun sevinmelsin ve onu düşünmeden hayatına devam etmelsin

Nasıl bir şoktaysam okuyorum okuyorum idrak edemiyorum, bu nasıl bir şeydir yaa!!
O kadın boşuna namaz kılıpta yormasın kendini böyle insanın ibadeti kabul olmaz..
O adama gelince de allah ıslah etsin onu ne denirki bu yaptıkları sana çektirdikleri, en öenmlisi o masum bebeğin ahı yerde kalmaz elbet çıkar o heriften bi şekilde..
Sen kendini ferah tut artık kendine bu eziyeti etme ve lütfen hala nefret etmiyorum deyip kendini şartlama bu şekilde, kesinlikle bir doktor yardımı al gör bak ne iyi gelecek..
Herşeye yeniden başlayacaksın, herşey güzel olacak buna inan...
Gerçekten çok geçmiş olsun..

şu erkekleri ne kadar başımıza çıkarıyoruz ya.
sana her türlü fenalığı yapan adamın annesine gitmek....
gelsin o senin kapında paspas olsun ki değerini bilsin.

çok üzülüyorum böyle beş para etmez zavallıları başına çıkaranlara.
kendi onurun,şahsiyetin için onu süründür,hayatını zehir et.

midem bulandı;fermuarını çeker gidermiş.kötükedihüso

çok sinirlendim valla.

onu artık istediğin gibi görmekten vazgeç.
o değersiz için kendi değerini düşünme.

bak daha öğrencisin,hayatını en güzel şekilde kur.

X