hala bitmedi :(

ne yorum yapılır inan bilmiyorum ama bir filmin fragmanını izliyor gibi okudum yazdıklarını. ama bu kadar kötü birinden kopamamak ne manaya geliyor işte onu aklım almadı. mantık dahilinde değil bu durum ayrıldıktan sonra onun yakınından biriyle görüşmek ne manaya geliyor. tabiki ayrılan insanlar eşlerinin aileleriyle görüşebilirler ama sizin eski eşiniz kusura bakmayın ama piskolojik sorunları olan br insan ve görüşmeye uygun biri değil. en kısa zamanda ondan olabildiğince uzaklaşın hatta gerekiyorsa şehir değiştirin derim ben. çünkü ne yapacağı belirsiz gibi geldi okuduklarımdan...

Cok üzüldüm yasadıklarınız icin ama ben ayrıldıgım insanın hatta beni arayıp tehditler savuran insanın evine adım atmazdım büyük cesaret arkadasım. Adam zaten dengesiz 1 ay yalvarıyo sonra karabatak gibi kayboluyor sevgilisi oldugunu ögreniyorsunuz.. Yani bir bit yenigi oldugunu anlamalıydın.benneyaptımki

Kayınvalidenizde ne vicdansız bir kadınmıs pess diyorum..:nazar:

böyle bir adamdan kurtuldugunuza seviceginiz yerde hala annesiyle konusmussnuz
hic dogru bir hareket degil madem sizin ruh haliniz iiyi degil size akil vericek kimseniz yokmu
anneniz babanniz falan

dünyaya bir kere geliyorz ve yaşadığımız günler geçip gidiyor. kötü anılar ömür boyu üzerimizde kalıyor. psikolojimizi bozuyor.. yani hiç bir günü ve anıı kötü geçirmeye değmez. bizi kötü etkileyen herşeyden uzak durup mutlu ve kaliteli dolu dolu yaşamalıyız.

ekrem kendi dünyasını kurup mutlu olursa seni anmayacak bile. şuan sevgilisiyle ayrıldı canı sıkkın size gücü yettiği için öyle yapıyor.

hayatında biri varken umrunda değildiniz.

ayrıca tahir'e gelince. ben her zaman karşıyım. eski eşin çeresinden iyi olduğu biriyle görüşmeye. altından türlü pislik çıkabilir.

Daha ne olması gerekiyor bu insanın insan olmadıgını gösterecek!!!
Ben seni cok iyi hatırlıyorum eski konularından..
Bence hiçbirsekilde senle veya ailenle muhattap olmasına izin verme..
Ve sanırım artık HAYIR deme zamanın geldi de coktan geçiyor..
Seni bosandıktan sonra bile döven bir insana zannetmiyorum duygu besleyesin..
Ciddi anlamda pskolojinin bozuldugunu düşünüyorum..
Ve senin adına gercekten üzülüyorum..
Haketmiyorsun bunları oyüzden bundan sonra bırak ne hali varsa görsün.

resmen ayrildiginiz bosandiniz yanidimi benmi yanlis anladim

ne hakla ariyor aileniizi de namaz kilip kilmadinizi soruyor ?

Eski konunu hatırlıyorum, arkadaşlar zaten söylenecekleri söylemişler. Ne kadar güzel bir kadınsın... Allah insana hakikaten çirkin şansı versin. benneyaptımki

allahım şok oldum okurken nasıl hala dıyebılırsın ne düşünceğimi bilmiyorum
ınanamıyorum sana bır kadın olarak
bukadar güçsüz aciz misin lütfen aklını başına topla

başanmışsın hala sana karışmasına yok namaz kılıyomu sizi üzüyomu yoksa gebertirim ne demek ya o kim kendini ne sanıyo kendisi kılıyosa eğer o kıldığı namazlar bütün bu yaptıkalrını örtüyomu acaba bu nebiçim müslümanlık yazıklar olsun yaa böyel insanlara

sizde lütfen kendınze yenı bı sayfa açın bu hastalıklı ınsandan kurtulun çok yazıkk çoook

Bir de ne olursa olsun şükret arkadaşım beterin beteri var. mafoldumben

Seninle hemen hemen aynı şeyleri yaşayan 3 yıllık evli bir arkadaşım var. Boşanma kelimesi her geçtiğinde 'istersen s... git gidecek yerin mi var' diyormuş eşi, sudan sebeplerle ağzından burnundan kan gelene dek dövüyormuş. Ama onun arkasında ne annesi var ne babası. Annesiyle babası yıllar önce boşanmış, babasıyla 3 ay önce küsmüş, her gördüğünde babası yüzünü çeviriyomuş. Annesiyle konuşuyo ama onun yanına gitmesi gibi bi durum yok. Abisi de oh olsun sana ben sana evlenme demiştim diyormuş. Senin en azından ailen var arkanda. fisfisfis

şok şok şok!!!!!!!!!!!!! gözlerim inanın :1shok: böyle açıldı.

ne hakla döver ya niye şikayet etmediniz polise gitmediniz ve hala seviyorum diyorsunuz

insanlıktan çıkmış onlar ne hakla ne cüretle bunu yapabiliyorlar

siz bunu kendinize layık görüyormusunuz da hala nefret etmiyorum diyorsunuz

pess.........kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
Bir de ne olursa olsun şükret arkadaşım beterin beteri var. mafoldumben

Seninle hemen hemen aynı şeyleri yaşayan 3 yıllık evli bir arkadaşım var. Boşanma kelimesi her geçtiğinde 'istersen s... git gidecek yerin mi var' diyormuş eşi, sudan sebeplerle ağzından burnundan kan gelene dek dövüyormuş. Ama onun arkasında ne annesi var ne babası. Annesiyle babası yıllar önce boşanmış, babasıyla 3 ay önce küsmüş, her gördüğünde babası yüzünü çeviriyomuş. Annesiyle konuşuyo ama onun yanına gitmesi gibi bi durum yok. Abisi de oh olsun sana ben sana evlenme demiştim diyormuş. Senin en azından ailen var arkanda. fisfisfis

Uuff cok zor bir durum gercekten. Cok üzüldüm arkadasınıza yaa calısmıyor mu elinde meslegi yok mu.:nazar:

Uuff cok zor bir durum gercekten. Cok üzüldüm arkadasınıza yaa calısmıyor mu elinde meslegi yok mu.:nazar:

Yok hayır lise mezunu. Kaçarak falan da evlenmedi, gayet severek evlendi 1 yıl nişanlı kaldı falan. Gidecek yerin varsa git diyomuş eşi şimdi.

Son düzenleme:
Hayır ekrem dövdü annesi iş birliği yaptı onunla ekremle odada bizi yalnız bıraktı
Amin teşekkür ederim

onun ne suçu var ki esas suç anasının. O kadını bir güzel dovdürrürdüm fazlasıyla hakediyor.:eek:klava:

1. böyle bir hayvanlıga ortaklık ettiği için
2. böyle bir evlat yetiçtirdiği için

sonuna kadar şikayetmi olun adami bilmem ama anasını hapse attırana kadar. Nefret ediyorum böyle insanlardan yaaaa. Bi de Allahtan namazdan bahsediyolar utanmazlar

bırazcık daha ufak yazsaydın daha rahat okunurdu :nazar:

ne yanı sız hıc bırsey yapmadınız mı ,darp raporu fılan ..

dövdü ama kımse duymadı mı ya

ve hala nefret etmıyor musunuz ,pes dıyorum

Son düzenleme:
ayy şok oldum nasıll yaa bu nasıl bir insandır.cok üzüldüm gercekten kolay değil yaşadıklarınız,sorun onun kişiliğinde tabikide.ama siz onun hayatında ve yakınlarında olmaya devam ederseniz sorun sizdede olacaktır.umarım dayaktan sonra şikayet ettınız onu??? uzak durun böyle insanlardan daha fazla hayatınızı mahvetmeyın böyle sevgilere ihtıyacınız olmasın,düşürmeyın daha fazla kendnizi.sizin için hersey güzel olsun inş...

kendi hayatina bak kesinlikle ne onlardan haber al ne de onlar hakkinda konus..cagrilan yere asla gitme..telefonlarda da muhatap olmayin kapatin yuzune..suan da sizin hicbirseyiniz o kisi.ve en onemlisi hatalarindan ders al..kendinden baskasina da asla guvenme..bu kisi kim olursa olsun..bi adim atarken de once dusun olumsuz ve olumlu durumlari ona gore adim at..once kendini sev bir psikopati degil..

O adamı,annesini,arkadaşlarını hayatından çıkarmadıkça kafandaki soru işaretleri son bulmayacak maalesef...
Allah yardımcın olsun canım...
Her son yeni bir başlangıçtır unutma ve hayata tutun küsme sakın...

ilk msjınızı okuduktan sonra şunu düşündüm,siz ne istiyorsunuz,kendinize ne kdr deger veriyorsunuz veya vermiyorsunuz,bunları düşünün bence.. bunları düşünüp kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin,ne istediğinizden emin olun, annesinin arkadasının eski eşinizin sizi bu kdr üzmesine izin vermeyin..

X