hala bitmedi :(

sana bu kadar kotuluk edene karsi nasil hala '' kin tutamiyorum '' diyebiliyorsun , ben anlamakta zorlaniyorum, ustelik dovmus .:1shok:
hicbir zaman muhatap olmayin , tel.actiginda cvp vermeyin, numaranizi degistirin mesela....

İyi de arkadaşım nefret etmen için anneni babanı mı öldürmesi lazım anlamadım ki!
Büyük geçmiş olsun, bu kötü bi hastalık gibi çünkü.
Anlaşmalı mı boşandınız? Davayı kim açtı?

Ekrem de nihayet seni kendine benzetmiş.:nazar:

İyimisin sen Ayten, huuuuuu.şakkıdı
Ne işin var senin o ruh hastası adamın annesinin evinde.Ne işin var o Ruhimidir nedir onunla. Niye hala onlarla muhatapsın. Bu Ekrem denen zatın manyak olduğunu bilmiyormusun.Seni defalarca aldattığını bilmiyormusun.
Naptın peki dayak yedikten sonra, yanlarınamı bıraktın. Annene babana niye anlatmadın. Polise niye gitmedin. hatta seni tehdit ettiğinde gidecektin polise. Siz boşandınız, o manyağın seni o şekilde tehdit etmeye ne hakkı var. Kendine gel Ayten.alsanaalsanasmile

hayır dıyemıyorsun..ama sevdııgnden degıl zayıfsız ..kenıdnı gucsuz hıssedıyorsun sanıyorsunkı onsuz ayakta duramazsın...ama bence hemen sılkelen ne demek kızamıyosunnn..kendıen gellll

Sormayı unuttum ailen seni o sekilde nasıl görmedi ben bunu anlamadım neden sikayetci olmadı ailen bu konuda sana bisey demedi.

bu dünyanın çivisi çıkmış....

bu ne yaaa... Dallastan beter... Yeminle çok sinir oldum...

birde namaz kıl kapan diyomuş... Herşey kapanmakla namaz kılmakla olmuyor! İnsanın içinde ALLAH korkusu olur be!

birde oğlu döverken namaz kılmaya geçmiş!
Çok merak ediyorum nasıl dua etti!
Allahım oğluma güç kuvvet vermi dedi acaba!

Uzak dur bu aileden!
SAKIN muhattap olma...

ya kusura bakmayında dayak yiyorsunuz
niye yediğinizi bile bilmiyorsunuz
ve hala kin tutamıyorum diyorsunuz
biz size ne söylersek söyleyelim kar etmez
bence bir psikologa gidip profesyonel yardım alın

ne pislik bir aileymiş
bence ucuz kurtulmuşsunuz önünenüze bakın
ve her gün şükredin allaha

Sormayı unuttum ailen seni o sekilde nasıl görmedi ben bunu anlamadım neden sikayetci olmadı ailen bu konuda sana bisey demedi.

arkadaslar bana inandırıcı gelmedi bu hikaye yaratmıs arkadas kafasında onu yazmıs belki biri görürde senaryo yapar die cok sacma sıkıntıdan cocuk düşer mi 2 günde ben ne dayaklar yedim ne sıkıntılar cektim 3 aylık hamileydim bişey olmadı bebeğime sıkıntıdan cocuk düşmez son ilişkimden hamile kaldım yazmıs son ilişkisi ne zamn olmus 7 aydır ayrılar zaten bu olaylar ne zman olmus birbirini tutmuyor yazdıkları hem oda gitmesin eski kaynanasının evine tek basına ne yapmaya gitmiş şikayet ettik dio etse onu yanına bırakmazlar polisler tutanak tutuluyo bi sürü sey oluyo neyse daha cok da ben inanmadım yada bosanmıs olabilir ama abartmıs birazz:nazar:

Eşinizle ayrılmışsınız, kurtulmuşsunuz, hala neden muhatap oluyorsunuz ki.
Böyle bir adamın eline bunları yapması için fırsat verdiğiniz için evet sorun siz de.
Böyle bir insanı insan nasıl sevebilir.
Tahir filan, hayatınız da bu tarz insanlara, eşinizle alakalı kimseye yer vermeyin bence,
onla alakalı ne varsa çıkarın hayatınızdan, hiçbirşekilde de görüşmeyin.
Bütün bunları size siz izin verdiğiniz sürece yapabilir.
Kendinizi düşünün artık bence.
Kimle ne hali varsa görsün, istediğiyle sevgili olsun size ne ki, üzmeyin kendinizi böyle şeylerle
muhatap olarak, siz ayrılmışsınız artık bu insanla , sevgilileriyle, ailesiyle, arkadaşlarıyla,
muhatap olmak durumunda değilsiniz.

ne diyeceğimi inan bilmiyorum ama yazık canına yazık seni yetiştiren ailene cok yazık neden kin tutamıyosun seni adam dövmüş yaa kin tut biraz canım hatta dafa fazlasını bile bırak iyi niyetliliği annesinide bin kere yazıklar olsun o kadına seni döverken nasıl namaz kılabilmiş nasıl allahın huzuruna durabilmiş bu adi inasanlara kin tutu canım ama bu hayata bir daha gelmicen senin kılına dokunamayan ailene bunları yasatma ailen etrafı düşünmesin versin ekrem salağın ağzının payını sen önemlisin bir gün yine bu adam seni bir yerde sıkıştırsa dövse ne olacak o zaman ailen yine susacakmı tek boşanan sen misin bu hayatta artık ekremi ailesini arkadaşlerını cıkar hayatından cok üzüldüm allah yarımcın olsun

Darp raporu aldık şikayetçide olduk ailecek..
ama ben neden böyleyim bu kadar şey yapan adama neden hala kin duyamıyorum.
:2:

Çünkü psikolojin bozuk, o yüzden de psikologlar var. Arkadaşım tedavi olmalısın kesinlikle. Depresyondasın ve sağlıklı düşünemiyorsun. aslında o adamdan titsiniyor fakat bunu farkedemiyorsun. Yaşadıkalrın gerçekten çok kötü rabbim kimseye vermesin, sana da yardım etsin atlatıp, unutman için yar ve yardımcın olsun. Ama mutlaka ve mutlaka psikolojik yardım al. Sakın sakın ihmal etme bunu.

İnsan eşinin annesiyle görüşmeye giderde medeni bir şekilde ayrıldılar ve aileside sorunsuzsa gider
Bu kadar psikopat yapılı bir erkeğe de ailesinede güvenip nasıl gittiniz hayret
Hayır demeyi bilmezseniz daha başınıza neler gelir Allah bilir
Çocuğun olmamasıda şansınız olmuş yoksa o adamla ömür boyu sülük gibi yapışır bırakmazdı

21 yasinda akli basinda olmayan genc bir kadinsiniz

sizin akliniz basinizda degil ailenizindemi degil
aileniz nasil izin veriyor bu olanlara anlamis degilim

arkadaslar bana inandırıcı gelmedi bu hikaye yaratmıs arkadas kafasında onu yazmıs belki biri görürde senaryo yapar die cok sacma sıkıntıdan cocuk düşer mi 2 günde ben ne dayaklar yedim ne sıkıntılar cektim 3 aylık hamileydim bişey olmadı bebeğime sıkıntıdan cocuk düşmez son ilişkimden hamile kaldım yazmıs son ilişkisi ne zamn olmus 7 aydır ayrılar zaten bu olaylar ne zman olmus birbirini tutmuyor yazdıkları hem oda gitmesin eski kaynanasının evine tek basına ne yapmaya gitmiş şikayet ettik dio etse onu yanına bırakmazlar polisler tutanak tutuluyo bi sürü sey oluyo neyse daha cok da ben inanmadım yada bosanmıs olabilir ama abartmıs birazz:nazar:

ben burada 7 ay içinde olanları anlattım sen ister inan ister inanma burda bilen tanıyan biliyor beni :eek:lmaz:

sende çok kabahat buldum sen ayrılmışsın sana ne kiminle çıkarsa çıksın evlensin ne yaparsa yapsın
davranşaların düşüncelerin hep çelişkili bu karşı tarafa farklı mesajlar vermiş
kararlı olup yeni bir başlangıç yapmak yerine eskiyi kurcalamışsın
sen kararlı davranıp yüzgöz olmasaydın o seni dövücek olafları söyliycek cesareti bulamazdı

kin tutamamak ayrı bir konu sen bir kadınsın kendini korumayı bilmelisin ne ilgisi var kin tutmamakla

ben burada 7 ay içinde olanları anlattım sen ister inan ister inanma burda bilen tanıyan biliyor beni :eek:lmaz:

inanmak zorunda olduğumu sanmıyorum tanıyıp tanımama mesele değil ki mesele benm okuduklarımda ben kendi fikrimi paylastım herkes olumlu seyler yazcak die bi şey yok olumsuz fikirlerde yazabiliriz bana göre fikrim doğrudur ama size doğru gelmeyebilir saygı duymak lazım :kahve:

eğer yazdıkların doğruysa sana söyleyebileceğim tek bir sözüm var sana böyle davranmasına nasıl izin verirsin.şikayetçi ol.can güvenliğim yok de tehdit ediyor de başıma bişey gelirse tek sorumlusu o de.neden sessiz kalıyorsunuz anlamıyorum boşandın bitti bir daha ne annesini nede onu görme.annesini de Allah bildiği gibi yapsın.onunda evladı var buna nasıl izin verdi anlamıyorum.:kızgın:

evet senin konunu takip etmistim
ama seni akli basinda bir kiz sanmistim cidden
cok degismissin
gurur meselesi yapmayim hala nerdeyse ekremi sevdigini soyleyeceksin
ruh hastasi bir adami hayatindan cikartmiyorsun
pesinden kosmadigi zaman bile niye pesimde degil diye uzuluyorsundur
istedigi kadar birileriyle beraber olsun BOSANDINIZ SIZ
hamile kalman cok tuhafim gitti inanamadim acikcasi
sen tekrar o adamla olmak istiyorsan git ol
ama istemiyorsan hic bir snekidle konusmamalisin
ilk konunda neler yazilmisti ve sen neler soylemistin
ve aradan ne kadar zaman gecti hamileyim diyorsun ya cok ilginc hakkate