Kizim icin dua istiyorum lutfen😭😭😭

Cok zor cokk

Rabbim şifa versin size bağışlasın miniği. Arkadasımın yeğenide 20 günlükken grip kapıp yoğun bakıma yattı. Durumu cok kötüydü yaklasık 2 hafta yattı. Şimdi çıktı hem kilo almıs orada hemde çok iyimiş . Moralinizi bozmayın zamanla sütte vermeye baslarsınız insallah

Umarım en kısa zamanda yavrunuzla sağlıcakla koyun koyuna buluşursunuz. Acil şifalar diliyorum

Extübe olduysa durumu biraz daha iyiye gidiyor demektir. Siz güçlü durun. Her ziyaretinizde çocuk hem huzursuzluğunuzu hisseder hem sütünüz azalır. İnşallah sapasağlam kavuşacaksınız yavrunuza. Doktorlar söyler zaten bu sırada sütünüzü sağın ki azalmasın. Zamanı gelince sütten antikor da geçecek bebeğe verilebilince.

Allah şifa versin inşallah. Kuzum hemen toplasın kendisini

Allah şifa versin canım..

Çok güzel bı örnek darısı konu sahibinin başına insalah

Ah kuzum benim mucizeler sizinle olsun, şifa olsun en kısa zamanda koşup oynadığı zamanlar gelsin de bugünleri unutun dilerim

Allahım safi ismiyle sifa versn. Tez zamanda saglikla kavusun bebeginize. Siz icinizi ferah tutun o sizi hisseder.

Ayy darısı bebeğim ve tüm hasta çocukların basinaçok sagolun

Evt çok şükür ki endişeden çıktı ama bi türlü beslenmesi yapılamıyor bisey yiyemedigim için durum kesilmek uzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…