Kizim icin dua istiyorum lutfen😭😭😭

Bebegim 10gunlukken oglumdan grip kapti.
9gundur yogun bakimda akciger enfek. Geciriyor ilk 4grun entube oldu daha sonra burun nazalindan oksijen veriliyo suan beslenme yok balgami ve yesil kustugu icin.doktorla bugun gorustugumde kulturunde direnc varmis ve dunden beri antibiyotiği degistitilmis gunlerdir serumla besleniyor cok cok kotuyum nefes alamiyorum lutfen bu sureci gecirmis olanlardan bilgi rica ediyorum.ne olursunuz dua edin😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Yaaaaa içim gitti Allah'ım yardım etsin inşallah Şafiî ismiyle şifa versin Rabbim 🥺🥺🥺🥺

Allah şifa ve sabır versin inşallah 😔

M Masalim55 canim rabbim minik prensese Şafi isimi ile şifa versin insllah biran önce toparlanıp evine sağlıkla dönsün

Çok geçmiş olsun muhtemelen rs virüs olmuş 🥺 ikizlerim 33 haftalık doğdular hastaneden çıkmadan bu virüse karşı aşı oldular yoksa akciğer enfeksiyonu olur dediler. Ona rağmen ikizlerim , yuvaya giden 2,5 yaşındaki kızımdan bu virüsü kaptılar 🥺çok şükür öksürük ile atlattılar ama yoğun bakımlar maalesef doluymuş.
Allahım evladınızı size bağışlasın , Allah’ın izniyle yine gelecek evinize ❤️ Onlar sandığımızdan daha güçlüler ..

Rabbim acil şifalar versin cnm benim yegenim de aynı sekilde dogduktan 15 gün snra akciğer enf oldu 15 gün yogun bakımda kaldı seni cok iyi anlıyorum. Sonrasında iyilesti şükür inş kızında iyi olacak Kötü dusunme

Bebek için Ya Şafi hatmi başlattık arkadaşlar katılmak isteyenler konuya yazabilir

Acil şifalar diliyorum yavrunuza. Çok geçmiş olsun Allahım size bağışlasın kızınızı.

Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşaallah. Bol bol şifa salavatı okuyun.

Allahım hiçbir kulunu evladinin sağlığıyla imtihan etmesin. Çok zor. Benim de 40 gunlukken kizimi influenzadan yatırmışlardı. Beklemek çok zor. Ama kavuşmak çok güzel. Rabbim size de yasatsin bir an once sağlıkla

Allah yavrunuzu size bağışlasın 🙏
Allah sifa versin insallah El
9gundur yogun bakimda akciger enfek. Geciriyor ilk 4grun entube oldu daha sonra burun nazalindan oksijen veriliyo suan beslenme yok balgami ve yesil kustugu icin.doktorla bugun gorustugumde kulturunde direnc varmis ve dunden beri antibiyotiği degistitilmis gunlerdir serumla besleniyor cok cok kotuyum nefes alamiyorum lutfen bu sureci gecirmis olanlardan bilgi rica ediyorum.ne olursunuz dua edin😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Allah acil şifa versin .. Insallah Minik en Kisa zamanda kavusur Sagligina
❤️
Allah Tüm cocuklari hastaliktan kötülükten ve acidan korusun Amin 🌹

Rabbim acil şifalar versin cnm benim yegenim de aynı sekilde dogduktan 15 gün snra akciğer enf oldu 15 gün yogun bakımda kaldı seni cok iyi anlıyorum. Sonrasında iyilesti şükür inş kızında iyi olacak Kötü dusunme
Darisi bizim ve bizum gibi bkleyenlerin basina insaAllah🤲🤲🤲🤲🤲

Gecmis olsun kuzum dualarimiz sizinle ama soyle dusunun daha kotu durumda olan bir cok cocuk/bebek oluyor sapasaglam ayaklaniyorlar insaAllah sizinkide hizlica iyilesir sadece korkmayin sabirli olun tevekkul edin 🌹

X