Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Kenzu-arş duası

Kenzül arş duası nedir?

Kenzül arş duası her ne kadar Kuran’da geçmese de sahih dualardan biridir. İmam Ali tarafından düzenlendiği varsayılan Mecmuatul Ahzap kitabında geçmektedir. Ayrıca Bediüzzaman Hazretlerinin 29. kitabında da bu duayı görebilirsiniz.

Kenzül Arş, her türlü hacet, dilek, hastalık, şer gibi durumlarda okunması tavsiye edilen bir duadır. Allah’ın Hakk, Mübin, Adl, Hakem, Metin gibi mübarek isimleri kullanılarak, peygamberler ve melekler şahit gösterilerek dua edilir.

Eger hala devam ediyosa bende 5 tane okuyabilirim

1376
3 tane de ben okudum, şifa olsun inşallah
Cinnet reisim 3 tane de bana yaz dualarım minik güzellikle
20 tane okudum canm rabbim acil şifalar versin inşallah meleğine aminnnn
3 tane okuduk Rabbim şifa versin.
Rabbim safi ismi hürmetine şifasını versin senin kuzunun da şifa bekleyenleyen tum bebe çocuk ve hastaların da ... Evlat ile imtihan zordur Rabbim ferahlatsin sizi .. ben de 1 tane okurum.. ne zamana kadar ??
Bana da yazabilirsiniz 1 yasin Allah size bağışlasın
Canım oncelliler RABBİM şifa versin bende Birtane okurum canım RABBİM tez zamanda yüzünü güldürsün inşallah
Ben de 2 tane aldım canim Rabbim şifa versin
ben de okuyacağım ayrica inşaallah naspse hacet namazı kılacağım Rabbim şifa versin yar ve yardımcın olsun en kisa zamanda saglikla kokla inşaallah yavrunu
Bende 1 tane okurum Rabbim acil şifalar versin
Ben bi 10tane daha alıyorum, inşallah tez zamanda kavuşsun kuzucuğun şifasına. Aileme söyledim, biz okudukça eklerim buraya inşallah
10 tane alayım ne zman kadr
Bi tane okuyum canim. Rabbim kizinizi size bagislasin, 99 isminin hurmetine sifa versin insallah.
Merhaba annem de bir tane okudu yazmayı unutmuşum buraya. Umarım biran önce sağlığına kavuşur Eylül bebek
Rabbim şifa versin yawruya bir tane okurum bende
Bir yasınde ben alayım canım Rabbım sifa versın evladını sana bağıslasın ıns bende üc evladımı kaybettım iyi bilirim evlat acısını
Eger hala devam ediyosa bende 5 tane okuyabilirim
1 tane de ben aldım. Allah şifa versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…