Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Benim kızım 35+3 günlük doğdu yalancı sancı sandığım sancı doğum sancımmış 3.5 cm açılmam varmış duyunca çok korktum annem yok 2 sene önce vefat etti kanserden ailem uzak ablamlar her ikisi ayrı illerde evliler korktum çok.3 gün sancı çektim 3 günün sonunda kendi sancılarımı yetersiz olduğu için suni sancı ile doğum yaptım.strese girdim bebeğim küçük ailem uzak lohusalık psikolojisi sütüm azaldı. Kim ister bebeği aç kalsın. Sarılık oldu ilkinde 2 gün yattık çıktık.eşimin bilgisizliği anne sütü ısrarı ile gelmeyen sütümle çene kasları fazla gelişmeyen bebeğimle uğraştım. Tekrar sarılık olduk ama bu sefer 1 aya yakın yattı.idrar kesesinde sıkıntı çıktı böbreklerinde de.aklıma hep annem geldi annem gitti bebeğimde giderse ben ne yaparım dedim 1 ay boyunca her gün sabah 6da yola çıktım 1 saat uzaklıktaki hastahaneye gittim gecelere kadar bekledim kızımı.eşim eve zor götürürdü dikişlerim iltihaplanmıştı atmıştı iyileşmemiştimki hiç.1.5 aylıkken çıktık yoğun bakımdan şimdi 13.5 aylık o kadar küçüktü ki hemşirelere ilk verdiğimde yenidoğan kıyafetleri içinde yüzüyordu.şimdi 2 yaş kıyafeti giydiriyorum.annesi bebeğin iyi bir savaşçı unutma sakın o çok güçlü Allahın izniyle evine ailesine gelecek hayırlı evlat olacak size.dualarım bebeğinizle yüreğinizi ferah tutmaya çalışın ilk önce dua sonrası doktorlarımızın elinde herşey.
Siz sağlıkla kucaklamışsınız yavrunuzu ne mutlu size Allah aynılarını yaşatmasın darısı da bize olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻❣️

1310 💖💖💖❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Eylül’ün şifa bulup sağlığına kavuşması için 1 Yasin okudum, Allah kabul etsin inşallah en kısa zamanda iyileşir
1 tane de ben alayım Allah katında kabul ve makbul etsin inşAllah en yakın zamanda hayırlısıyla toparlanır
2 Yasin de bizden. Allah tez zamanda şifa versin. Güzel haberlerini bekliyoruz

Arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz kızım doğdu doğalı yoğun bakımlarda yaşam mücadelesi veriyor.
Herşeyden evvel Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın benim ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Zaten şu yaşadığım sıkıntıları Rabbim düşmanıma yaşatmasın. 🤲🏻
Başlıkta da okuduğunuz gibi kızımın şifa bulması İçin Yasin suresi topluyorum. Kim ne kadar çok okursa o kadar iyi bizim için. Allah da okuyan herkesin muradını versin.
1000 kişiden 1inin duasına Nail oluruz belki. Yer gök duayla....

Sizler de etiket yapmayı unutmayın lütfen ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi bizim için 💕😓

Annemin dua grubunda paylaşıyorum izninizle. Allah tez zamanda kızınıza sağlık versin inşallah

Rabbim safi ismi hürmetine şifasını versin senin kuzunun da şifa bekleyenleyen tum bebe çocuk ve hastaların da ... Evlat ile imtihan zordur Rabbim ferahlatsin sizi .. ben de 1 tane okurum.. ne zamana kadar ??

Arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz kızım doğdu doğalı yoğun bakımlarda yaşam mücadelesi veriyor.
Herşeyden evvel Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın benim ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Zaten şu yaşadığım sıkıntıları Rabbim düşmanıma yaşatmasın. 🤲🏻
Başlıkta da okuduğunuz gibi kızımın şifa bulması İçin Yasin suresi topluyorum. Kim ne kadar çok okursa o kadar iyi bizim için. Allah da okuyan herkesin muradını versin.

Sizler de etiket yapmayı unutmayın lütfen ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi bizim için 💕😓

Bana da yazabilirsiniz 1 yasin Allah size bağışlasın

Canım oncelliler RABBİM şifa versin bende Birtane okurum canım RABBİM tez zamanda yüzünü güldürsün inşallah 😔😇🤲

X