Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Kenzu-arş duası
Ey Allahım! Ya Rabbi! "Cebrail'in kanadında yazılı ismin hürmetine, Mikail'in kanadı üzerinde yazılı ismin hürmetine, İsrafil'in alnında yazılı ismin hürmetine, Azrail'in avucunda yazılı ismin hürmetine, ve senin verdiğin Münker ve Nekir ismi hürmetine, ve kullarının sendeki sırları hürmetine, İslam'ı kendisiyle tamamladığın ismin hürmetine, ve Adem'in senden öğrenip cennetten indirildiği zaman kendisiyle sana seslendiği ve senin de kabul ettiğin ismin hürmetine, Şit'in sana seslendiği ismin hürmetine, arşı taşıyan melekleri kendisyle güçlendirdiğin ismin hürmetine, Tevrat'ta, İncil'de, Zebur!da ve Furkan'da yazılı ismin hürmetine, kullarına rahmetini sonsuza kadar ulaştırdığın ismin hürmetine, sözlerin tamamı hürmetine,İbrahim ateşe atıldığında hangi isminle sana seslendi de ateş soğuk ve selamet olduysa işte o ismin hürmetine, İsmail kesilirken hangi isminle seslendi de onu kesilmekten kurtardıysan işte o ismin hürmetine, İshak hangi isminle sana yalvardı da sen onun ihtiyaçlarını karşıladıysan işte o ismin hürmetine, Hud hangi isminle sana seslendiyse işte o ismin hürmetine, Yakup sana hangi isminle dua etti de sen onun gözlerini ve çocuklarını ona geri verdiysen işte o ismin hürmetine, Davut hangi isminle sana seslendi de sen onu yeryüzüne halife yaptıysan ve demiri onun elinde yumuşattıysan işte o ismin hürmetine, Süleyman hangi isminle sana dua etti de sen onu yeryüzüne kral yaptıysan işte o ismin hürmetine, Eyyüb hangi isminle sana seslendi de sen onu içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtardıysan işte o ismin hürmetine,Meryem oğlu İsa hangi isminle sana seslenip de onunla ölüyü dirilttiysen işte o ismin hürmetine, Musa hangi isminle sana seslendi de sen ona Tur'da hitap ettiysen işte o ismin hürmetine Firavunun karısı Asiye sana hangi isminle seslendi de sen onu cennette rızıklandırdıysan işte o ismin hürmetine, israiloğulları sana hangi isminle seslendiler de denizi geçirdiysen işte o ismin hürmetine, Hızır hangi isminle seslendi de onu suda yürüttüysen işte o ismin hürmetine, Muhammed SAV sana mağarada hangi isminle seslendi de sen onu kurtardıysan işte o ismin hürmetine" senden istiyorum. Hiç şüphesiz sen cömertsin, büyüksün. Bize Allah yeter. O ne güzel vekildir. İyilik yapmaya da kötülükten kaçmaya da güç kuvvet sadece yüce ve büyük Allah'tandır. Allah, Efendimiz Muhammed'e (s.a.v.), ailesine ve arkadaşlarına destek versin, güvenliklerini sağlasın. Amin.

Kenzül arş duası nedir?

Kenzül arş duası her ne kadar Kuran’da geçmese de sahih dualardan biridir. İmam Ali tarafından düzenlendiği varsayılan Mecmuatul Ahzap kitabında geçmektedir. Ayrıca Bediüzzaman Hazretlerinin 29. kitabında da bu duayı görebilirsiniz.

Kenzül Arş, her türlü hacet, dilek, hastalık, şer gibi durumlarda okunması tavsiye edilen bir duadır. Allah’ın Hakk, Mübin, Adl, Hakem, Metin gibi mübarek isimleri kullanılarak, peygamberler ve melekler şahit gösterilerek dua edilir.

Arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz kızım doğdu doğalı yoğun bakımlarda yaşam mücadelesi veriyor.
Herşeyden evvel Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın benim ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Zaten şu yaşadığım sıkıntıları Rabbim düşmanıma yaşatmasın. 🤲🏻
Başlıkta da okuduğunuz gibi kızımın şifa bulması İçin Yasin suresi topluyorum. Kim ne kadar çok okursa o kadar iyi bizim için. Allah da okuyan herkesin muradını versin.
1000 kişiden 1inin duasına Nail oluruz belki. Yer gök duayla....

Sizler de etiket yapmayı unutmayın lütfen ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi bizim için 💕😓
Eger hala devam ediyosa bende 5 tane okuyabilirim

1376 ❤️💖💖💖🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
3 tane de ben okudum, şifa olsun inşallah 💕
Cinnet reisim 3 tane de bana yaz dualarım minik güzellikle
20 tane okudum canm rabbim acil şifalar versin inşallah meleğine 🙏🤲🤲🤲 aminnnn
3 tane okuduk Rabbim şifa versin. 🙏
Rabbim safi ismi hürmetine şifasını versin senin kuzunun da şifa bekleyenleyen tum bebe çocuk ve hastaların da ... Evlat ile imtihan zordur Rabbim ferahlatsin sizi .. ben de 1 tane okurum.. ne zamana kadar ??
Bana da yazabilirsiniz 1 yasin Allah size bağışlasın
Canım oncelliler RABBİM şifa versin bende Birtane okurum canım RABBİM tez zamanda yüzünü güldürsün inşallah 😔😇🤲
Ben de 2 tane aldım canim Rabbim şifa versin
ben de okuyacağım ayrica inşaallah naspse hacet namazı kılacağım Rabbim şifa versin yar ve yardımcın olsun en kisa zamanda saglikla kokla inşaallah yavrunu
Bende 1 tane okurum Rabbim acil şifalar versin 🌼🌼🌼
Ben bi 10tane daha alıyorum, inşallah tez zamanda kavuşsun kuzucuğun şifasına. Aileme söyledim, biz okudukça eklerim buraya inşallah
10 tane alayım ne zman kadr
Bi tane okuyum canim. Rabbim kizinizi size bagislasin, 99 isminin hurmetine sifa versin insallah.
Merhaba annem de bir tane okudu yazmayı unutmuşum buraya. Umarım biran önce sağlığına kavuşur Eylül bebek
Rabbim şifa versin yawruya bir tane okurum bende
Bir yasınde ben alayım canım Rabbım sifa versın evladını sana bağıslasın ıns bende üc evladımı kaybettım iyi bilirim evlat acısını
Eger hala devam ediyosa bende 5 tane okuyabilirim
1 tane de ben aldım. Allah şifa versin inşallah

CFF1689A-A3F7-4DC7-B446-92993CC7C430.jpeg

X