Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz kızım doğdu doğalı yoğun bakımlarda yaşam mücadelesi veriyor.
Herşeyden evvel Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın benim ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Zaten şu yaşadığım sıkıntıları Rabbim düşmanıma yaşatmasın. 🤲🏻
Başlıkta da okuduğunuz gibi kızımın şifa bulması İçin Yasin suresi topluyorum. Kim ne kadar çok okursa o kadar iyi bizim için. Allah da okuyan herkesin muradını versin.
1000 kişiden 1inin duasına Nail oluruz belki. Yer gök duayla....

Sizler de etiket yapmayı unutmayın lütfen ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi bizim için 💕😓
Ben de bes tane alıyorum. Daha fazla alabilirsem haber veririm. Rabbim tez zamanda sağlık sıhhat versin inşaallah 🙏

Geçmiş olsun Allah şifasını versin inşallah canım. Ben okumayı bilmiyorum ama bildiklerimden okurum . Allah yardımcın olsun inşaallah zordur evlatla imtihan.

Allah yardım etsin, tez vakitte şifasını versin. Çok fazla zamanım yok ama okumaya çalışacağım. Devamlı liste mi yapıyorsunuz bilmiyorum? Ben en kısa sürede iki tane okumaya çalışırım. Allah kabul etsin.

C CiNNET NUR canım 10 tane okudum Rabbim Eylül bebeğe Şafi isminin hürmetine bu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine en yakın zamanda şifa versin insallah 🤲

En kısa zamanda sağlığına kavusup kucağına almayı nasip etsin amin 🤲🤲🤲

Allah yardım etsin, tez vakitte şifasını versin. Çok fazla zamanım yok ama okumaya çalışacağım. Devamlı liste mi yapıyorsunuz bilmiyorum? Ben en kısa sürede iki tane okumaya çalışırım. Allah kabul etsin.
Kızım henüz hastanede bundan sonraki süreçlerde de onu bekleyen ameliyatlar var. Yani dualara sürelere her zaman ihtiyacımız var... süresi ve okuma sınırlaması yok

C CiNNET NUR canım 10 tane okudum Rabbim Eylül bebeğe Şafi isminin hürmetine bu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine en yakın zamanda şifa versin insallah 🤲

En kısa zamanda sağlığına kavusup kucağına almayı nasip etsin amin 🤲🤲🤲
693 🤲🏻🤲🏻💕❣️❣️❣️

X