Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Ben de 2 tame okurum. Rabbim tez vakitte şifasını versin
Rabbim şifa versin ben de 3 Yasin okurum.
Canım 2 tane okuyorum bende yine etrafa söylecem ınsalh çoğalır duamız ve eylül sağlığına kavuşur sag salim yuvanıza donersiniz
konuyu bilmiyorum .ama bugün mutlaka okuyacağım . ALLAH tez zamanda şifa versin yavrunuza az çok baktım konularınıza ALLAH kimseyi evladı ileimtihan etmesin
630🤲🏻❤️

peygamberimiz s.a.v hastalara okunmasını söylediği duaymış ,

eselullahel azıym ,rabbel arsıl aziymi, ey yeşfike

sabah abdestli 7 kere okudum , rabbım o güzel kızına şafi ismiyle şifa versin , inşallahhh ,

konu başlıgına yaz , hanımlar bunuda okusun , bize güzel haberler verde günümüz bayram olsun C CiNNET NUR

Bende 5 tane alayım canım
Veren de o alan da sen şükrünü eksik etme hepimiz için en hayırlısını o bilir Bi annenin evladıyla sınanması zor Bi durum ama unutma hepimiz onun emriyle geldik ona döneceğiz Rabbim merhameti sonsuzdur Minik Eylül'e de şifasını verir inşallah 🤲❣️ C CiNNET NUR

Ben de bir tane okuyayım inşallah bugün . Rabbim Şafi isminin hürmetine şifa versin ...
Bende 5 tane alayım canım
Veren de o alan da sen şükrünü eksik etme hepimiz için en hayırlısını o bilir Bi annenin evladıyla sınanması zor Bi durum ama unutma hepimiz onun emriyle geldik ona döneceğiz Rabbim merhameti sonsuzdur Minik Eylül'e de şifasını verir inşallah 🤲 C CiNNET NUR
642💕💕🤲🏻

X