Kızım diş çıkarıyor olabilir mi?

WaterLilly

Rüya'm benim
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2007
490
3
Kızlar eminim hepinizin bebişi elini emiyor ve ne bulursa ağzına götürüyordur, ama benim kızım ağzına götürdüğü çıngırağını deli gibi ısırmaya çalışıyor, hırs yapıyor, ısıramazsa sinirleniyor. Kızım 3,5 aylık daha çok erken diş çıkarmak için, ben çok üzülüyorum bu duruma. Ne dersiniz normal midir bu halleri yoksa diş mi çıkarıyordur.

benimkide öyle yapıyo ağzını kaşıyo bide biberonu emmi dişlerini kaşı hanfendi ben dilinin üstüne götürüyom o dişetlerine şaşırdım 10 dk böyle oluyo sonra hangimiz kazanırsak onun istediği oluyo

biraz erken gibi diş çıkarmak için canım yaaa genelde 6. aydan sonra başlıyor bazı bebeklerde 5 aylıkda çıkarabiliyor

canım benim oğlumda 3 buçuk aylık aynı şeyleri bizde yaşıyoruz.ağzına elini sokuyo bide hepsini sokmaya çalışıo sokamayıncada ağlıo:)birde çok ağzından tükürükleri akıyor...aslında ben duymuştum erken diş çıkartanları.ben doktorumuza sordum daha erken dedi ama öyle 3 buçuk 4 aylıkken çıkartanlar olmuşş...

benim kızımda aynısını yapıyor bazı bebeklerde genetik olurmuş 4 aylıkken falanda diş çıkartırlarmış.umarım daha çıkarmıyordur çünkü 6 .aya kadar diş çıkmaz sancısı olurmuş öyle duydum ben canım.

galiba benimki çıkartıyo bile.3 ay bi haftalığız bizde.aynı belirtiler bizdede vardı.ben doğal zannediyodum.2 gündür huzursuzdu.bu sabah gülerken bi baktım sol alt damağında ucu sivri beyazlık vardelikafadulden heyecanlandım hem de çok şaşırdım.heralde diştir de mi başka ne olabilir.ama çok erken.sürüncez mi biz 6.aya kadar şimdi:çok üzgünüm:

X