kizim 6 yasında ama 3 yasında görünüyor

çocuk minyon tipli olabilir ailede minyon varmı ki? bukadar sorun etme doktora göster çok canını sıkıyorsa

Ben de hep bulundugum yasin 3 - 5 asagisi gorundum ve yasim sanki 20 de sabitlendi. Suan 31 yasindayim ama benimle yeni tanisip "kaca gidiyorsun bu sene" diyenler hala var. Kucukken ben de annem de (annem yapili ve kilolu dolayisiyla sucluluk hissediyordu) cok zorluk yasadik. Yasitlarim ergenlik caginda genc kiz gibi giyinip yasarken ben 18 yasina kadar 10 yasindaydim. Ama suan iyiki boyle olmusum diye seviniyorum. 10 sene fazla kadar bir zaman geriden gitmek gercekten guzel. Ama cocuklugunda ve ergenlik caginda kiziniza cok fazla destek olmalisiniz ki bunlar cok fazla stres konusu olmasin. Sahsen az aglamadim.

Bende sizinle aynı kaderi yaşıyorum iki çocuk annesiyim ama ilk defa beni gören biri inanmak istemiyor evli olduğuma sanırım kızım da bana çekecek

Herkese iyi geceler benim sorunum kızımla okadar zayıf ki altı yaşında ama 3 yaş elbisesi alıyorum onu banyo yaparken çıplak gördüğüm zaman ağlıyorum kahrımdan yüzünü görseniz minicik yemek yemekten nefret ediyor. Ben yedirmezsem yemiyor hiç bir iştah açıcı ona fayda etmedi lütfen resmen ayaklarnıza kapanıyorum yardım edin.
Çocuk doktorundan sizi endokrinoloji bölümüne sefk etmesini isteyin bide orda bakılsın büyüme hormonuna benim oğlum sizin kızınız dan küçük ama bizde bebeklikten sıkıntısı vardı o bölüm araştırdı şimdi tedavi görüyor bayada toparlanmaya başladı tavsiyem en kısa zamanda götürmeniz

X