Kızım 1 yaşında yeniden hamileyim

Hayırlı olsun canım hiç sıkıntı etme ben de senin gibiydim. Şimdi ikisi de birlikte oynuyorlar. Büyük olan bazen küçüğe zarar veriyor ama çoğu zaman seviyor. Kıskançlık olmazsa olmazimiz. Ama iyi ki olmuş diyorum. Ikisi de birbirinden uzak kalmaya dayanamıyor. Öyle böyle geçip gidiyor zaman. Zor olmadı mi tabi oldu yeri geldi tuvalete bile gitmek benim için lüks oldu. Ama her zorluğun arkasından güzellikler de geliyor. Buna emin ol.
Mutlu ol ki bebeğin de mutlu bir bebek olsun. Olumsuz konuşanları sadece sen susturabilirsin Allah kolaylığını da verecek diyerek.

Bende hamile oldugumu ogrendigimde 11 aylikti oglum. 11 haftalik hamileyim bakalim.

Oğlum 17 aylıkken hamile olduğumu öğrendim bende, karmaşık duygular yaşamıştım ilk öğrendiğimde. Ama şimdi benimsedim, alıştım. Kardeşini anlatıp duruyorum, şöyle yaparız böyle yaparız diye planlıyorum :) Zorlanıcaz tabii allah yardımcımız olsun, ama kardeş çok güzel bir şey. Özellikle yaşlar yakınsa arkadaş oluyorlar birbirlerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…