Lekeler, Çiller Kızgın yağ sıçradı kızlar bir bakınnnnn...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba, geçmıs olsun, yanığınızın son durumu nasıl oldu acaba?

burn free diye bir jel var eczanede intde her yerde. herkes mutlaka ondan alsın yanan yere su tutmadan sürsün asla iz yapmaz, su toplamaz. tutkal fabrikalarındaki işçiler hep kullanır. mutlaka alın. yani buna çare olarak da farmasi beyazlatma serisi, çay ağacı yağı, aynı sefa falan var doğal olarak. çay ağacı çok işime yaradı cilt lekelerimde. isterseniz farmasi kıdemli bir arkadaşıma sorayım hemen ne iyi gelir diye.

Yazın çok zor oluyor güneşten saklamak ..
Merhaba
Benim de kolumda 2. Derece yanık oldu 2 ay kadar önce
Çorba döküldü, üzerinden çorbayı silerken derim de kalktı. 2 gün çok ağrıdı ama kabuklandıkça geçti
Şuan benimki koyu morumsu bir renkte
Plastik cerrahi doktoru ilk zamanlarda sürekli nemli bırakmam gerektiğini söylenişti, güneşten de korumak gerekiyor mutlaka güneş kremi kullanmalısın dedi . 1 seneye geçer izi dedi
Krem olarak da bepantol kullandım
Çok geçmiş olsun

Herkese merhaba, ben görüntü konusunda çok hassas biriyim. Maalesef çay döküldü bende de elim büyüklüğünde kocaman bir kahverengi leke oluştu. 2 esterik cerrah, 2 yanık uzmanı ve bir prof dermatolog gordu. Iz konusunda cok mutsuzum ve sabırsızım. Turkiyede bulunmayan ve Almaya dan gelen bir ilaç kullanacağım dr umun tedavi protokolüne göre. Inş geçer

Doktora neden gitmediniz kızkardeşimin ayağına döküldü yüzüne de sıçramıştı onların verdiği kremi yüzüne daha çok sürdü ayağını pek önemsemedi yüzündeki izler geçti ayağının birkaç yerinde iz var inşallah sizinki geçer

Merhaba durumunuz nasil oldu benimde ayağım yandi ne kullandınız iz kaldimi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…