Kız kıza ya da arkadaş arkadaş dışarı çıkmak

hande1335

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2017
9
3
30
İstanbulda kız kıza dışarı çıkabileceğim arkadaşım kalmadı. Sohbet etmek için, güzel bir kahve ya da akşam iyi vakit geçirmek için benim gibi insanları nereden bulabilirim?
Erkek bulmak çok kolay ama onlar da beklentiye giriyor. Sadece kafa dağıtmalık bir arkadaş istiyorum. Ne yapayım nerelere gideyim sizce?

Kötü gününde seni dinlemeyen insanı hayatına alma buna her türlü kız arkadaş dahil. Çevreme yaptığım o kadar iyilikten sonra herseyin boş olduğunu görünce yalnızlık iyi gelmeye başlıyor yinde öyle bir yer varsa bilmek isterim 😉

İstanbulda kız kıza dışarı çıkabileceğim arkadaşım kalmadı. Sohbet etmek için, güzel bir kahve ya da akşam iyi vakit geçirmek için benim gibi insanları nereden bulabilirim?
Erkek bulmak çok kolay ama onlar da beklentiye giriyor. Sadece kafa dağıtmalık bir arkadaş istiyorum. Ne yapayım nerelere gideyim sizce?
Hobi edinin , kurslara katılın, gönüllülük faaliyetlerine katılın......

Facebookta "shall we" grupları var. Mesela spora gitmek istiyorsun tek başıma olmayım dersen orda sana eşlik edecek kişiler çıkıyor. Bayanlarla tanışırsın

Haklısın hayal ama insan bir yerden sonra yoruluyor. Konuşmaya eğlenmeye ihtiyaç duyuyor.
Kitap okuyun cokça hedefler koyun önünuze aynı hayallere ve hedeflere sahip insanlardan arkadaş edinin birde hayat tarafından olgunlastirilmis sizin gibi bir beklentisi yoksa çok güzel arkadaşlıklar kurulur.

Aynen ya.. erkeklerle dışarı çıkınca hemen beklentiye giriyorlar..kız kıza takılmak en güzeli ama maalesef benim de pek fazla kız arkadaşım yok☹️

Sen ne iş yapıyorsun Hande yaşın kaç ki

X