Kız kıza tatil

gurbaaprenses93

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
471
238
Kızlar geçtiğimiz yaz kız kıza tatile gittik.Basta 4 kişiydik daha sonra 2 kisye düştük. Ama bu benimle beraber diğer arkadaşımla çok da hoşlanmadığım durumlar yasadim. Polisevinde kaldik. Öğlen çıkış yapılması gerekiyor ya ve bir benim tanidigim vasitasatisiyla kaldik. Arkadasim Ayşe olsun adi diyelim. Ayşe çok uzak bir plaj söyledi 40 dakika uzakta illa oraya gidelim diye tutturdu gel yapma başka zaman gideriz desem de inatçı bir karakter oraya gittik. Ama dönerken ikimiz de çok telâşlandik odaya bizden sonra başka biri girecekti oda başka sehirden gelmis bekliyormuş. Neyse ben baya telaş yaptım polis akrabama laf gidecek diye .
Daha sonra başka bir yerde kalmaya başladık pansiyon bulduk. Tekrar aklina geldi arkadasimin o plajin oldugu yerde ikimiizin ortak bir tanidigi vardi baska da zaman yok dedi hadi ona gidelim.Oraya tekrar gittik .Yorgunlugimu ve masraflarimi hic soylemiyorum bile .
BIR gün de Oglen yemeğe gittik .O gün anlaşmıştık balık yicez diye. Ama öğlen benim canım çekti . O da o an canı istemedi salata yemek istedi .Ben de tamam dedim akşam da sen balık yersin ben sana eşlik ederim dedim.Oyle yaparız diye öğlen ben yemeğimi yedim.Aksam olunca da suratı asıldı. Ben tek başıma yemek yiyemem dedi .Iyi de ben sana eşlik edicem tek olmayacaksın sadece salata yicem dedim.Oyle şey mi olur ,aynı şeyi yemedikten sonra ne anlamı var dedi . Ben de tekrar yineledim gel bak ben salata yerim bir şeyler içerim yalnız olmayacaksın dedim .Sonra lokanta ararken otantik takılar satan bitine denk geldik orada parasını bitirdi. Yemek yerine kurabiye simit gibi şeyler mi atistirsak dedi.Ben de onayladım öyle yaptik ama tüm gün yüzü asıldı.Kizlar ikimiz de 25 yaşındayız ikimiz de öğretmeniz .Ama cidden tatilden hiç bir şey anlamadim ve tekrar gidelim diyor 15 tatile kız kıza tatile .Hiç içimden gelmiyor .Arkadaşımı çok seviyorum ama bazen uyuşmuyoruz. Gerçekten çok inatçı . O ne derse öyle olsun istiyor .Olmazsa da beni bastırıyor sürat aşıyor ben kendimi çok kötü hissediyorum. Nasıl reddederim arkadaşımı.Memleketelerimiz aynı. Memlekette isim var vs.gibi sebepler üretemem nasıl konuşmalıyım kızlar?

Ben yıllardır tatillere tek başıma çıkıyorum , oooh kafam rahat
Merak etme, yeni insanlarla da tanisiyorsun,çok yalnız kalmiyorsun tatillerde. Bence sen de dene, bir kere tadinca vazgecemeyeceksin^^
Bana da bazı arkadaşlarım ve hatta akrabalarım diyor 'beraber gidelim tatile, ayy ben de yurtdışına çıkmak istiyorum ama yanımda biri olsun senle gidelim, hiç kamp yapmadım beraber gidelim'
Çok da sevdiğim insanlar ama tatilimi kimsenin nazi Niyazi ve binbir fotoğrafını çekmekle heba etmek istemediğimden ve yalniz olup oralı insanlarla sosyalleşmenin benim tatilimi gerçekten hatırlanır hale getirecek olduğunu bildigimden Gayet de açık açık tek başıma tatil yapmayı daha çok sevdiğimi söylüyorum, biraz da kendimi kotuluyorum: iyi bir tatil arkadaşı değilim, diye.
Bence siz de açık açık söyleyin 'bu tatil tek başıma olacagim' diye.
Ya da hayali arkadaşınızla harika bir tatil plani uydurun. Olmadı 15 tatilde son saniye sizi ektiklerini söyler üzülmüş taklidi yaparsiniz.
Böyle bir insanla tatile değil bakkala gitmemek lazım :)
Bence sen beni dinle yalnız cik^^

Arkadaşınızı tatilde tanırsınız sözü ne kadar da doğru. Belki diğer yorumlarda da söylenmiştir. Belli bir masraf yapıp tatile gidiyorsunuz ve onda da burnunuzdan geliyor. Ne gerek var ? Hayır demeyi bilmelisiniz. Başka planlarınız olduğunu söyleyin. Yine surat sallar tabi ama bırakın az ötede sallasın.

Siz de biraz uyumsuz gibi geldiniz bana kusura bakmayın ama, mesela bir gün balık yeriz diye anlaşmışsınız ama sizin canınız öğlen istedi diye , öğlen yemişsiniz, siz bozmuş gibi olmuşsunuz o planı o gün. Örneğin, arkadaşımla akşam balık yiyelim diye anlaşsak, canım öğlen istese, nasıl olsa akşam yicez diye beklerim sabrederim. Ama genel olarak anlaşamıyorsanız, tatile çıkmayı düşünmüyorum deyin,maddiyatla ilgili bahaneler söyleyin

ayyy aynı benim arkadasım. o da böyle sacma sapan seyler yapıyordu tatillerde, ben o surat asmasın diye hep ona ayak uydurmaya calısırken bir de gidip millete beni cekistiriyormus artık tovbe ettim o kızla tatile gitmeye, zaten kendisi de garip bir sevgili buldu birlikte ağaç evlerde falan kalıyorlar. kurtuldum

Bende geçen yaz kız arkadaşlarımla çıkmıştım. Çıkış o çıkış burnumdan geldi biri zaten tam sorunlu. Bir kaç ay sonra da sonlandırdım arkadaşlığımı. Hiç sevmediğim tiplerdir sağda solda hesap yapan, eşlik etmeyen falan. Başka planım var deyin.

Yok canım ne tatili evde oturucam valla bu tatilde,bitkinim şu sıra nedense tatil istemiyor canım, hem zaten butce yok malesef şu krizde gönül ister ama falan diye kırmadan geçiştirin reddedin ama dediğim gibi kırmadan.arkadaşsınız sonuçta zaten böyle açıklarsan fazla uysallamaz vazgeçer oda anlayış gösterir zannımca

Tek basina tatil nasil olur ya .yemegi tek yersin plaja tek gidersin gece clube gitmek istesen tek nasil eylenecen bilemedim .ben eylenemezdim sahsen.yanimda biri olmali

Gidelim gitmesine de bir daha emrivaki yapmayacaksan diye acikca sorabilirsin.

Madem sevdigin bir arkadasin ikinci sansi verebilirsin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…