Doğuma Hazırlık kız - erkek bebek isim önerileri :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Simdi herkes da söylüyor iki L olunca diller dönmüo sanırım :-) ama beğeniyorum bu isimleri

Esim sevgiliyken oglumuzun adi sancar kizimizin almila olsun istiyorum demisti
Suan 18+4 gunluk hamileyim bende erkek olursa sancar emir kiz olursa almila asel olsun dedim ve bugun oglum olacagini ogrendim sagsaglim dunyaya gelirde adiyla yasar insallah 🤲🏻 Size de fikir olur belki saglikla gelsin minik ♥
teşekkürler :) Rabbim size de sağlıcakla doğum yapmayı nasip etsin

aman ona buna bakacak olursak her isme bir kulp takıyolar zorlanan sadece mila der napalım :)
Almina ya bile zorlanan var haklısın :-) iki isimli kızım diğeri de Ecem. Zorlanan Ecem desin dıorum bende laf yapana :KK70:

Ben oğlum olursa umut eren koymayı düşünüyorum kız olursa amine sima elif inci deniz bunlardan birini 😊

elifi de hep beğenmişimdir eskimeyen zarif isimlerden ama geçen ay eltim koydu hem Ömeri hem Elifi severdim tesadüf onun çocukları yani ailede var:) ha bir de Elif isminin tek başına çocuklara ağır geldiğini söylüyorlar çok kişiden duydum.

yaa aden deçok güzelmiş
Benim yegenimin ismi Aden insanlar bu ismi bile anlamıyor ve adem adel falan diye anlıyor :olamaz:
Yaa aden de çok güzelmiş. ama büyüklerin hepsi adem der bende uyuz olurum biliyorum of ! birde arden var onu da beğeniyorum

yaa aden deçok güzelmiş

Yaa aden de çok güzelmiş. ama büyüklerin hepsi adem der bende uyuz olurum biliyorum of ! birde arden var onu da beğeniyorum
Okula yazdırdıklarındada cocugun ismini adem diye kaydetmişler erkek sanıp okul formaları erkek forması gelmişti :KK53:

elifi de hep beğenmişimdir eskimeyen zarif isimlerden ama geçen ay eltim koydu hem Ömeri hem Elifi severdim tesadüf onun çocukları yani ailede var:) ha bir de Elif isminin tek başına çocuklara ağır geldiğini söylüyorlar çok kişiden duydum.
Evet o yüzden elif su veya elif sude tercih edilebilir 😊

aa öyle mi süperr:KK45: Eşiminde en çok üzerinde durduğu isim erkek olursa.Madem bir Poyraz anası bulmuşum sorayım karakteristik olarak nasıl bir çocuk? çünkü isim enerjisi gerçekten çok önemli bir faktör :)
Yaa aslinda oglum akilli usludur. Ama cidden bazen poyrazligi tutuyor maalesef. Poyrazlar bir nebze deli oluyo🤪🤪🤪

Okula yazdırdıklarındada cocugun ismini adem diye kaydetmişler erkek sanıp okul formaları erkek forması gelmişti :KK53:
işte sinir bozucu bir durum ki aden hem kıza hem erkeğe gidebilecek bir isim. Bizim insanımız bir şeye dili dönmedi mi çabalamayıp kolay geleni söylerler hemen.

Karahan güzel değişik.Ama maya ile çok dalga geçerler çevremde özellikle de babam :halay:
Eşimde öyle söylüyor ama çok istiyorum bu ismi nasip olur da bir çocuğum olursa en azından ikinci isim olarak muhakkak koymayı düşünüyorum tabi kız olursa :))

X