Gebeliğe Hazırlık Kız çocuğu sahibi olmak isteyenler için tavsiyeler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razi olsun cvp icin cok incesiniz bugun ve yarin sonra 4gun yasak ☺anladim simdi insallh hayirlisi olur yazarim size
Rica ederim canım Allah hepimizden razı olsun :) evet aynen öyle, hadi inşallah Allah gönlüne göre versin tabi önce sağlıklı ve hayırlı evlat olsun inşallah

Peki bu kadar gün içinde spermler nerede duruyor tüpte mi karın boşluğunda mı?

Canım hayır, adet bitince saymayacaksın.
İlk adet olduğun günden başlayıp 10gün sayacaksın
23nisanda adet olduysan 2Mayısta deneme yapacaksınız ve 3-4gün ara vereceksiniz.
Yani yarın
Mrblar nasilsiniz seda hamim dediginiz uzere ilk iki gun iliskiboldu simdi bekliyorum sali gunundrn itibaren şık iliski rabbjm insalah ginlume gore verir size bol bol dua ediyorum suan

Mrblar nasilsiniz seda hamim dediginiz uzere ilk iki gun iliskiboldu simdi bekliyorum sali gunundrn itibaren şık iliski rabbjm insalah ginlume gore verir size bol bol dua ediyorum suan
Merhaba canım hanım demene gerek yok burda hepimiz arkadaşız. Rabbim inşallah gönlüne göre versin, hemen ilk ay hamile kalamazsan da üzülme canım

Merhaba canım hanım demene gerek yok burda hepimiz arkadaşız. Rabbim inşallah gönlüne göre versin, hemen ilk ay hamile kalamazsan da üzülme canım
Cansiniz varya insallh kalabilirim sizede haber veririim cok tatlisiniz vallahi cvp veriyosunuzya bayildim pazartesi sali basliycam iste rabbim bilicek artik

Cansiniz varya insallh kalabilirim sizede haber veririim cok tatlisiniz vallahi cvp veriyosunuzya bayildim pazartesi sali basliycam iste rabbim bilicek artik
Teşekkür ederim tabi ki de Allah bilir, o en hayırlısını verir, bizimki sadece kız olma şansını artırmak için çabalamak

Tamm dir allah razi olsun insallh rabbim sesimi duyar cok uazisma olmus herkez adet sonrasi erkek yazmis kafam karisti ama ben size kulak veridim sali gunu valismalara basliycam allahin izniyle dua edin bana neolur
Rabbim gönlüne göre versin ama önce hayırlı evlat versin inşallah
Karıncanın sesini duyan rabbim bizleri de duyar elbet
Senden de Allah razı olsun canım çok düşünüp stres yapma lütfen

Rabbim gönlüne göre versin ama önce hayırlı evlat versin inşallah
Karıncanın sesini duyan rabbim bizleri de duyar elbet
Senden de Allah razı olsun canım çok düşünüp stres yapma lütfen
Aminnnn gurban oldugum rabbim sesimi duyar insallh cok iyisiniz allah bin kere razinolsn elimde digilki neolacak diye iste birde ismide hazir cok istiyorum koymayi rabbim ol derse olacak biliyorum

Aminnnn gurban oldugum rabbim sesimi duyar insallh cok iyisiniz allah bin kere razinolsn elimde digilki neolacak diye iste birde ismide hazir cok istiyorum koymayi rabbim ol derse olacak biliyorum
Canım sağlıksız bir kızın olacağına sağlıklı bir oğlun olsun. Çok isteme, yani çok istediğini dillendirme,, olmazmış.. Allahtan sağlıklı ve hayırlı evlat iste. Gönlünden geçeni O biliyor zaten

Bence böyle teorilerede inanmak Doğru değil canım Rabbim biz daha dünya gelmeden yazmış hepsi önceden belli sadece dua edip hayırlısini istemek lazım bende bazen kız olmasi için ne yapmak lazım diye bakıyorum sonra çok kızıyorum kendime

Allah esirgesin dogru soyluyorsun rabbim bilir diyorum hep icimden hakkimda hayirlisi olsun

4 oglu olan bir unlu son cocuguna yesillik yiyerek khamile kalmisti evet kizzzz sdc yesillik yemis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…