kız bebeklerin erkek bebeklerden daha erken doğduğu doğru mu ??

kardelen_32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
472
3
38
arkadaşlar ,
kız bebeklerin gününden 8-10 gün erken doğduğunu , erkek bebeklerin tam gününü doldurduklarını duydum.:ecrin_bebek: sizce bu doğru mu ?? tecrübeli anneler cevaplarınızı bekliyorum a.s.

ben öyle duymuştum büyüklerden. benim bebeğim erkek gamyoncuiremsu.sen tam gününü doldurursun kızlar erken daha erken doğar falan demişlerdi:bbo:

valla tamamen uydurma bunlar,ablamın 2 oğlu var bırı gunun de diğeri 3 gun geç doğdu,ama eltimin oğlu 37.haftada doğdu.kesin bişey yok yani.

banada herkes aynı şeyi döylüyor kız 40 haftayı tamamlamaz erkek tamamlar diyorlar ama gel gelelim ben doktorun verdiği tarihten 5 gün sonra doğmuş biriyim

yok öyle birşey tamamen uyurma. benim ilk oğlumda da 40 haftayı geçer geç doğar demişlerdi 38 de doğdu. bu sezeryan olacağı için günü belli gerçi çok beklemicez inşallah opuyorumnanaktan

valla bıraz önce geldım dr dan,p.tesiye kadar beklıycek dr gelmezse mecbur alacak yanı 40+6 doğmuş olacak.

uydurma bencede...
nasilda uydurmuslar hic anlamiyorum.
benim bebis erkek hala dogmadi diger arkadaslarinki gununden once dogdu

kim demiş kızlar erken doğar diye ben kızımı 41+5 de doğurdum 2 gün daha olmasaydı alacaklardı.dr bana24 martı verdi ben 4 nisanda dogurdum.karnımda kakasını yemişti doğar doğmaz midesini yıkadılar

X