kiz bebegi icin isim istiyorum

evet mis cok farkli bi isim am icinden en cok ecrin ve ceylin begendim anlamlarida cok güzel olduklari icin.ecrin -allahin hediyesi, ceylin-cennete acilan kapi, ikiside cok güzel , sagol arkadaslar cok yardimci oldunuz.

Bir tane daha kızım olursa düşündüğüm isimler (bu arada bence de ecrin ya da ceylin koyma böööö geldi)

Nil
Doğa
Duru
Defne
Başak
Nehir

benim kızımın adı eylül ecrin olacak ecrini de kuranda geçiyor die
koyacağım yani benim favorim eylül

bende aledaylatuanayı cok begeniyorum kızım olursa ikisinden birini düşünüyorum.

kayra -Allahtan gelen lutuf hediye
mira
azra su (kızımın ismi:)
ezel
hazal
ela
berfu
naz
idil
ekin
şimal
asmin nuh(kız ismidir)
Hira (peygamberimize ilk vahiy gelen dagın ismi cok nadir bi isim)

Son düzenleyen: Moderatör:
ece
irem
nisa(Kuran'da kadın anlamına gelen dua nın ismi
bence harika ama yinede sen bilirsin:dance:

deniz, derya, ada, açelya, ela, tuana bunlar aklımdakiler ve forumda görüp beğendiklerim bir de vazgeçilmezim var tabii ki : Zeynep
Küçükken 2 - 3 yaşındayken ilk bebeğimin adını zeynep koymuşum hiç hatırlamıyorum ne zaman koyduğumu, nasıl koyduğumu o kadar çok seviyorum a.s.

benim kızlarımın ismi miray irem. ravza naz. anlamlarıda çok güzel elnaz ceylin bu isimlerde çok güzel cnm
isimleri paylaşmak istedim

bana son dönem çıkan isimler pek soguk geliyo nedense eski isimleri daha cok seviyorum daha sıcak samimi buluyorum örn; ayşe,fatoş,zeynep,zübeyde vs.......

irem
sinem
ece
beyza
ebru
ilk aklıma gelenler bunlar oldu
ayrıca klasik isimleri de çok beğeniyorum; elif, ayşe, zeynep gibi

tesekür ederim hepinize cok güzel isimler anlasildi bizim isimiz zor bu isimlerin hepsi güzel

benim favorim eylül ama yeni duydum hira nur da çok güzel anlamı da

buda benden olsun ECREN anlamı :allahın hediyesi demek arkadaşlar bende yeni duydum çok hoşuma gitti valla

a.s.a.s. a.s.Merhaba bende birtanemin ismini yazıyorum .... SENA . Anlamıysa şükretmek yüceltilmek bebeğinize sağlıklı mutlu ömürler diliyorum . Görüşmek dileğiyle sevgiler :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…