Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Rica ederim canım benim :) Bugün gönderiyorum en geç Çarşamba elinde olur.. Ama çarşamba günü ben endoskopi olcam dua edinn ;(
Ya bende olacaktım bir ara sonra vazgeçtim ama olmam gerekiyor ya ilerlemiş reflü yada ülserden supheleniyoardi ama bu aralar iyiyim ya inşallah birdaha olmaz devlette de uyutabiliyorlar bu arada sen istersen bildiğim kadarıyla geçmiş olsun

Sonunda kargom dağıtıma çıkmış, bugün kurbanımın elinde olacak yuppiii

Lavin senmissin katilim çok sevindim geldi bile eline emeğine sağlık geleli baya oldu ama acamadim hemen pazartesi hastalar yogun açtım şimdi foto çekebilirsem hemen atacağım

Ayyyy inşallah severek okursun beğenirsin cicileriniii

neden ekleyemedi ki
Çok yoğundu bugün malum pazartesi hiç oturmadim öğle arası resim çektim ama site sorun verip durdu hatta attı hep beni ya neden anlamadim neyse eve gelince bilgisayara atıp resmi ordan yükledim en sonunda oldu
Beğenmez olurmuyum hiç çok çok güzeller lavin çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık kalplerden biri düşmüş sadece onu da az önce yapistirdim ama harika bir fikirmis kitabın arka kapağını okudum çok değişik bir kitap okuyunca Sana yorumumu da ayrıca yapacağım belki böyle yeni kitap tavsiyeleri bile isterim Çok düşüncelisin çok sagol

paketteki hediye neymiş merak ederiz biz şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…