Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

loliss

Kitap aşeren :)
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
5.530
7.889
35
biz kitap kurtları için en değerli hediye hiç kuşkusuz kitaptır
bu fikirden yola çıkarak yılbaşı için bir çekiliş yapmaya karar verdik
katılmak isteyenler buyursun gelsin

ÇEKİLİŞİMİZ GERÇEKLEŞTİ
Ay sonuna kadar da kargolamış olalım ki yeni yılın ilk günlerinde hediyelerimiz sahiplerini bulsun

HEDİYELERİMİZ

Kitap (min. 15 tl)
1 Defter
1 Kalem
1 Ayraç
(kitapta 1 adet diye özellikle belirtmedim, konuşulan detaylardan dolayı 2 adet de olabilir)

KATILANLAR

loliss
soslusarma
Skosnob
kalinkaselin
B BaslarsanBitirirsin
_Lavin_
ispanakliborek
A aydogdu06
pasarofca
@Axelia
__giz__
@cesmi_naz
_meLinDa_
@_ezelneva_
deadline
@melikeeee
@__ATALANTE
Feraceli

Son düzenleme:
benim fikrim şu yönde. hediye edecek kişi okuyup beğendiği bir kitabı alsın 20 TL yi aşmamak kaydıyla. yanına bir not defteri bir kalem ekleyelim veeee bir de kart tabii ki ne dersiniz?

benim fikrim şu yönde. hediye edecek kişi okuyup beğendiği bir kitabı alsın 20 TL yi aşmamak kaydıyla. yanına bir not defteri bir kalem ekleyelim veeee bir de kart tabii ki ne dersiniz?
Ama ya o kitap bizde varsa yada okuduysak?? Onu nasıl ayırt edicez??

Arkadaşlar ben de ktılmak istiyorum. Ama kitaplar türleri falan sürprizli olsun brnce. Hiç aklımın ucundan geçmeyen bi kitap gelse mesela çok mutlu olurum ben :)

Kitap hem süpriz olunca daha güzel olur bencede. Ama tabi var olan bi kitap çıkması bi nbzede olsa tüh dedirtir itiraf edelim
Kitap konusunda liste yapmak mantıklı olur belki, Onun dışında not defteri ve kalem eklentisi de hoş bir hatıra olur. Başka katılım yok mu? Bi an önce çekilişimiz olsa da düşünsek ne alsak ne alsak diye.
Birde okuma başlığımızda aktif olan üyeler cıkarsa biraz daha şanslıyız çünkü bi süredir okudukları kitapları biliyoruz en azından. Benim gibi yeni katılan üyeye gelcek kitap ise daha mutlu edici olur çünkü kimse tarzımı kestiremeyeceği için süpriz bi kitap daha çok heyecanlandırabilir. Çok sevdim bu işi ben.

liste yapmaktan ziyade şöyle bir şey olabilir mesela hiç okumadığımız bir yazarı söyleyebiliriz.alacak kişi de o yazarın kitaplarından birini alabilir. biz daha önce liste yapmıştık da o bence pek olmamıştı. sipariş verir gibi

canım en azından bu hafta geçsin de öyle yapalım çekilişi, hafta içi daha aktif oluyor kk
hem emin olamayanlar olabilir, ne kadar çok katılım olursa o kadar eğlenceli olur yoksa sen bana ben sana gibi olabilir

doğru söylüyorsun
hiç okumadığımız yazar ya da tarzı belirtiriz,ben katılımcı listesine de eklerim
diğer türlü dediğin gibi azıcık siparişe kaçıyo

Bende varim arkadaslar...suan hediye edecegim kitap aklimda.... Cok cok begendigim bir kitap var cok meshur degil. Onu dusunuyorum yanina ayrac ve not defteri ???

Fikir güzel de canım hem kitap hem defter hem kaleme 20 tl az değil mi?
Limit koymasak?

Tabiki ben acele edelim anlamında demedm heyecanı belirtmek istedim.
Evet liste olayı kötü haklısınız sipariş gibi o açıdan düşünmemiştim hiç.
Ama okumadığımız yazarı belirttiğimizde gelebilecek farklı bir kitabın önünü kapatıyoruz. Normal şartlarda almayı planladığımız yazardır okumadık diye liste vereceğimiz isim.
Başka türlü mesela adını duymadığın bir kitap var belki benim bildiğim aklımda onu yollamak var ve o şansı kaçırmış olacak hediye aldığım kişi.
Şöyle bişey yapsak çok satılan listelerini genel olarak okuyoruz çok satılan listesinden seçmeyelim alacağımız kitapları ne dersiniz?
Şansımıza okuduğmuz kitap gelme olasılığını düşürmüş oluruz dicem. Ama o da düşük ihtimal. Çok kararsız konuştm demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…