Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Promosyon verilen ayraçta ne var onu anlayamadım çok üzüldüm
ayraç, kitap, defter, kalem zorunlu hediye ve hepsi ayrı ayrı alınır.. ben özenerek seçtim satın aldım hepsini
promosyon ayraç göndermek doğru mu sizce? zaten netten alışveriş yapan insanlarız o ayraçlardan bir sürü var hepimizde
üzülmeyin.. herkes aynı düşünmek zorunda değil neticede
teşekkür ederim

Benim durumum bu kadarına musaitti. doğru haklısın herkes aynı düşünmek zorunda değil ama gene sonucta özenip gönderdim size..Bu yorumu hak ettiğimi düşünmüyorum biraz kibar olabilirdiniz ayrıca ben çokta özendiğimi düşünüyorum..tesekkür etme bence boşuna

malesef kurbancığıma göndereceğim kitaplar hala gelmedi ve hazırlanıp çıkmak zorundayım
bugün içinde eve gelecek ve ev boş olduğu için kargoya geri dönecek bak sinir oldum şimdi kurbancım mecbur haftaya kaldı hediyeni göndermem kızma bana olur mu

Cesminazcim begenmene çok sevindim:)
Paketlerin gelene kadar biraz suyu çıkmış :) zaten daha özenli yapmak isterdim bide çikolatayı falan son anda temin ettiğim için onları paket yapamadım:)

Hangi rengi sevdiğini herkes yazdı bi tek sen yazmadın:) onun için mor pembe ağırlıklı aldım genel tercihler o yöndeydi:)

O lifi ben o kadar çok seviyorum ki anneme her rengini yaptırmistim ve ondan iki tane biri sende biri bende:))

Ve kitap konusu dünkü sirrimi da acikliyorum bu arada senin için düşündüğüm kitap aslında Göçebeydi:))

Daha Kurbanım kim onu bilmiyorum ama kafamda 3 kitap belirmişti

Göçebe
Kış bahçesi
Eskici ve oğulları - orhan kemal

Benim tercihim göçebe olacaktı vikitapa bakınca kış gunes ini görünce karar değiştirdim iyiki degiatirmisim çünkü dün senin gocebeyi okuduğunu görünce bi an az daha pişti oluyorduk dedim:)

Bu arada mocha ya ba-yi-li-yo-rum ve anliyorumki zecklerimiz çok yakın:)

Seni tanidigimada çok mutlu oldum musmutlu bi gelin olursun inşallah:)

canımmm kalinkaselin ciğim, düşünüp almışsın herşeyi tek tek çok telekkürler ellerine yüreğine sağlık tekrardan göçebeyi de eminim zevkle yeniden ve yeniden okurdum, ama okumadığım bir kitabın olması ve senin de bu kitabı sevmiş olman çok çokkk mutlu etti beni, gerçekten iyiki benim katilim sen olmuşsun

hepsi çok mutlu etti beni hediyelerinin, çeyiz kutumun içine kaldırdım bile, inşallah en yakın zamanda kullanmak nasip olur bana ayracın sevgilime ait olan kısmını da bu haftasonu vereceğim inşallah ya da acaba vermesem de takım ayraçları saklasam evlenince mi kullansak
canım, çok memnun oldum ben seni tanıdığıma ve düşüncelerine, çok çookkk teşekkür ederim herşey için

Kendimi sonlara doğru çok belli ettim dimi:)

yok herkes kadar şüpheleniyordum ben senden de ama paketi falan görünce üzerime hiç alınmamıştım ne yalan söyleyim ayraçlar nefis olmuş ellerine sağlık, sevgiliciğimle benimkini çeyiz kutusuna koydum evlenince kullanalım, şimdi o bensiz ziyan eder onu gözüm üstünde duramaz

kurbancım kurbancıımmmm, sen benim senle konuştuğumu bilmiyorsun ama ben tüm bunları sana anlatıyorum
tam bilgisayarı kapattım ve üstüme değiştirmek için ayağa kalktım ki kurstan hocam aradı bugünkü dersi yarına kaydırdı yani bu demektir ki bugün kargomu rahatça bekleyeceğim ve yarın kursa giderken kargoyu göndereceğim

Ben de kırmızı bir pakete koymuştum aslında hediyeyi. Şöyle karton süslü bir torbaydı. Ama kargolama imkanım olmadığı için arkadaşıma verdim. O da erkek ve iş yerinden vercekti. Kırmızıyı çıkarsak olur mu dedi. Utandı o yüzden paketsiz yolladım. Kendimi çok kötü hissettim.

Herlrs aynı olmaz

benim de hediyelerim geldi çok teşekkürler @_ezelneva_ hepsine bayıldım
fazla uzatmayayım hemen resimleri atayım.
Hediyelerin çok güzel tatlım. Kimden geldiyse kesesine bereket çok zevkliymiş ayraca bittim. Bayıldım.
Bu arada not defterim için tekrar teşekkürler. Ben sğrekli o tarzda bi not defteri kullanırım. Yapcaklarım, yapmak istediklerim,alcağım,birini arayacaksam o aklıma ne gelirse not alırım. Kullandığım defterim bitmek üzereydi ki senin hediyene geçtim kullanmaya başladım. Çok tatlı yaf

canım güle güle mutlu günlerde kullan tatlı talı notlar yaz kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…