Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

ben de 1 yıldan fazladır belki güncellemiyorum vikitapı. kullanıcı adım orda da aynı.
ben de okuyup sevdiğim bir kitabı yollamayı düşünüyorum :KK51:

Ben hafta sonu kendime aldığım not defterinden hediye alcağım ark belli olmasada aldım. Çok hoşuma gitti napayım. Kitaplara göz attım. ama kim çıkar belli olsun diye bekliyorum heyecanla. Kalem de bakındım hiç güzel bişi bulamadım.

Vikitapta benim de adım aynı. Her telden çalıyor okuduğum türler. :KK70: illa bu tarz olsun diye takılmıyorum. Aldığım kitabı beğenir mi bilemiyorum ama en azından farklı bir tarz okumuş olacak :) Bana gelecek kitabı okumuş da olsam yine de hiç okumamış gibi keyifle okuyacağım çünkü her yaşta okunan kitap farklı bir tat veriyor insana. Eminim daha farklı duygular hissederim tekrardan okuduğumda.

Vikitapta benim de adım aynı. Her telden çalıyor okuduğum türler. :KK70: illa bu tarz olsun diye takılmıyorum. Aldığım kitabı beğenir mi bilemiyorum ama en azından farklı bir tarz okumuş olacak :) Bana gelecek kitabı okumuş da olsam yine de hiç okumamış gibi keyifle okuyacağım çünkü her yaşta okunan kitap farklı bir tat veriyor insana. Eminim daha farklı duygular hissederim tekrardan okuduğumda.
haklısın bak bunda. Bazı kitapları tekrar okumayı tercih ediyorum. Yaş ilerledikçe algı ve bakış açısı değişiyor dolayısıyla kitabın gözümdeki değeride.

haklısın bak bunda. Bazı kitapları tekrar okumayı tercih ediyorum. Yaş ilerledikçe algı ve bakış açısı değişiyor dolayısıyla kitabın gözümdeki değeride.

Evet gerçekten de öyle. Bazen sevmediğim kitapları yıllar geçince çok keyifle okuduğumu gördüm.

Bende internette gezip kafamdan 2 tane kitap belirlemiştim.
Birisi okuyup,çok sevdiğim bir kitap diğerie yeni çıkanlardandı.:KK51:
Ayraç ve defterde seçmiştim.Kalemde bakıyım.

Kitaplarım belli ama vaktim olursa vikitaptan listelerinize bakmak istiyorum. :KK53:
Değiştirebilirim.

Evet gerçekten de öyle. Bazen sevmediğim kitapları yıllar geçince çok keyifle okuduğumu gördüm.
yaş kaçtı sizin kızlar:KK14:
Bende internette gezip kafamdan 2 tane kitap belirlemiştim.
Birisi okuyup,çok sevdiğim bir kitap diğerie yeni çıkanlardandı.:KK51:
Ayraç ve defterde seçmiştim.Kalemde bakıyım.

Kitaplarım belli ama vaktim olursa vikitaptan listelerinize bakmak istiyorum. :KK53:
Değiştirebilirim.
değiştirme canım her zaman ilk akla gelen doğrudur:KK53:

Selam kızlar
Benim de vikitap kullanıcı adım aynı. Büyük oranda güncel sayılır profilim.
E azından seçtiğim kitabı kurbanım daha önce okumuş mu bakabilmek iyi olurdu. Yoksa da kısmet.

ayraç seçmeye bayılırım, kendimin de bir sürü ayracı var zaten gördükçe dayanamayıp yenilerini alıyorum :KK48: ajanda defter kalem onlara da bayılırım, okulum bitti ama defter merakım bitmedi, hele şimdi KPSS çalışmaları da var her daim ihtiyaç bana :KK48: ama kitap konusunda çekilişi bekliyorum bakalım kim çıkacak meraklardayım :KK48:

eğer çekilişte bana çıkacak kişi vikitapa üye değilse hangi kitabı alacağımı buldum :KK73:

X