Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Bence kitap listesi olmasın o zaman hediyenin anlamı kalmaz.
Okunan bir kitap olsa bile saklanabilir veya d&r gibi yerlerde değişim imkanı oluyor.Herkes fikrini söylesin,değiştirmek isteyen kişiler çoğunlukta olursa o zaman kitapla beraber değiştirme kartı şartı koyulabilir.
Ben saklarım ne olursa:)

Fikir güzel de canım hem kitap hem defter hem kaleme 20 tl az değil mi?
Limit koymasak?
kitaba göre değişir tabi. aslında alt sınır 15-20 tl gibi olmalı yani, 18 tl ye kitap alan birine 6 liralık kitap alıp yollamak da hoş olmaz
yanındakiler alternatif fiyatlara bulunabileceğinden onlar artı olsun

Bence kitap listesi olmasın o zaman hediyenin anlamı kalmaz.
Okunan bir kitap olsa bile saklanabilir veya d&r gibi yerlerde değişim imkanı oluyor.Herkes fikrini söylesin,değiştirmek isteyen kişiler çoğunlukta olursa o zaman kitapla beraber değiştirme kartı şartı koyulabilir.
Ben saklarım ne olursa:)

ben de saklarım ne olursa. bir de ben çok satanları da pek okumam zaten. popüler kitaplardan pek hoşlanmıyorum. aslında burda amaç daha çok hediyeleşmek. tabii okumadığımız kitap denk gelse daha güzel olur ama olmazsa da hatıra :KK19:

Bencede herkes cok cok begendigi bir kitabi yollasin hani kiyida kösede kalmis ama muhtesem kitaplar vardir ya oyle iste...ya bide bana cikan kisinin cocugu var mi merak ederim,onada hikaye kitabi koymak isterim tabi bu benim dusuncem...

kitaba göre değişir tabi. aslında alt sınır 15-20 tl gibi olmalı yani, 18 tl ye kitap alan birine 6 liralık kitap alıp yollamak da hoş olmaz
yanındakiler alternatif fiyatlara bulunabileceğinden onlar artı olsun

aslında bunu demek isteyerek yazdm ama açıklamaya üşendim :oops::KK70:

Tabiki ben acele edelim anlamında demedm heyecanı belirtmek istedim.:KK50:
Evet liste olayı kötü haklısınız sipariş gibi o açıdan düşünmemiştim hiç.
Ama okumadığımız yazarı belirttiğimizde gelebilecek farklı bir kitabın önünü kapatıyoruz. Normal şartlarda almayı planladığımız yazardır okumadık diye liste vereceğimiz isim.
Başka türlü mesela adını duymadığın bir kitap var belki benim bildiğim aklımda onu yollamak var ve o şansı kaçırmış olacak hediye aldığım kişi.
Şöyle bişey yapsak çok satılan listelerini genel olarak okuyoruz çok satılan listesinden seçmeyelim alacağımız kitapları ne dersiniz?
Şansımıza okuduğmuz kitap gelme olasılığını düşürmüş oluruz dicem. Ama o da düşük ihtimal. Çok kararsız konuştm demi:confused:
sen de haklısın :KK53::KK14:

bence şartlarımızı belirleyelim de loliss loliss ilk mesaja yazsın. katılmak isteyenleri de ona göre yazar

aynen bize bu kitaplar gelebilir
ben de saklarım ne olursa. bir de ben çok satanları da pek okumam zaten. popüler kitaplardan pek hoşlanmıyorum. aslında burda amaç daha çok hediyeleşmek. tabii okumadığımız kitap denk gelse daha güzel olur ama olmazsa da hatıra :KK19:

aslında bunu demek isteyerek yazdm ama açıklamaya üşendim :oops::KK70:
:KK70:

o zaman 15 TL alt limitli bir kitap
bir not defteri
bir kalem
ve ayraç mı diyoruz

X