Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

alt limit koymayalım bence, yani bana tuhaf geliyor ne bileyim.
hediyede fiyat belirlemiş gibi oluyor evet ama insanları mağdur etmiş de olmayalım(doğru kelime bu değil de işte anlatmak istediğimi anlamışsındır)
20 liraya kitap alan birine 5-6 liralık kitap giderse de hoş olmaz
hee şunu da belirtelim mesela sait faik kitapları 7 lira falan o fiyatta alacaksak da 2 kitap alalım mesela

Zaten kitap,defter,kalem,ayraç 15 tutar ki canım.
Tuhaf gelebilir tabi saygı duyarım:)
yoo öyle yazmıyor.
15 tl alt limitli bir kitap yazıyor. Oysa benim çok beğendiğim ve paylaşmak istediğim 15 tl altı bir çok kitap olabilir. Bu nedenle tuhaf geldi.

2 kitap olabilir mesela yky den çıkan çoğu kitap 15 tl altı. bende bundan dolayı söylemiştim.

kitapta 1 adet diye özellikle belirtmedim, konuşulan detaylardan dolayı 2 adet de olabilir

Kızlarrr,yazılanlara şimdi bakacağımda ben kitapları internetten alacağım .
Belki başka arkadaşlarda vardır internetten alacaklar.Ona göre belirlesek tarihi

Ben her maddeyi yine onaylıyorum. Ama 20 sı degıl 18 ınde kıme yollayacagımız bellı olsa. Hafta sonu dısında ben vakit ayırıp bakamam.

Tüm şartlar belirlensin, hazıra konacağım ben. şaka bir yana tarih olayı kesinleşince katılıp katılmayacağım benim de kesinleşir.

Şartlar kesinleştikten sonra hemen sipariş vermem lazım.
İnşallah tez zamanda belli olur.

Ben her maddeyi yine onaylıyorum. Ama 20 sı degıl 18 ınde kıme yollayacagımız bellı olsa. Hafta sonu dısında ben vakit ayırıp bakamam.
bir sonraki hafta sonu bakarsın canım 26 -27 si pazartesi de kargolarsın hemen

ben de varım, ben de varım

eğer herkes şansına kitap alsın derseniz de uyarım, ama azıcık okumak istediğim kitaplardan bahsetsek de olur sanki, yani hediye alacağım kişide varsa aynı kitabı göndersek nasıl olur bilemedim ya da en azından sevdiğimiz yazarlardan mı bikaç tane söylesek bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…